Houpací síť Acra recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Houpací síť Acra a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Houpací síť Acra před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Houpací síť Acra?

Houpací síť Acra důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Houpací síť Acra
Kde koupit:
obchody Houpací síť Acra
Kompletní specifikace:
popis Houpací síť Acra
Český návod:
návod Houpací síť Acra

Sportovní potřeby/Ostatní sporty/Houpačky, lana, zahradní houpačky.
Houpací síť – od prkénka k prkénku má síť 190 cm. Rozpěrné prkénko měří a tím i šířka sítě je 80 cm. Celková délka sítě, od kroužku ke kroužku – cca 245 cm. Síť je vyrobena z nylonu, tloušťka provázků je 2,5 mm. Nosnost sítě je 150 kg. K dispozici je v barvě MODRÉ a BÍLÉ.
více informací

Acra Plovací nudle pěnová 1,8 m recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Acra Plovací nudle pěnová 1,8 m a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Acra Plovací nudle pěnová 1,8 m před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Acra Plovací nudle pěnová 1,8 m?

Plovací pěnová nudle o délce 1,8 m a průměru 7 cm. Ideální na hraní, cvičení či skládání útvarů ve vodě. K dispozici v barvě modré, fialové, oranžové, červené a žluté. Barvu je nutno specifikovat v poznámce objednávky. … více informací

Acra Plovací nudle pěnová 1,8 m důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Acra Plovací nudle pěnová 1,8 m
Kde koupit:
obchody Acra Plovací nudle pěnová 1,8 m
Kompletní specifikace:
popis Acra Plovací nudle pěnová 1,8 m
Český návod:
návod Acra Plovací nudle pěnová 1,8 m

ACRA Lehátko plážové skládací 195 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ACRA Lehátko plážové skládací 195 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ACRA Lehátko plážové skládací 195 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ACRA Lehátko plážové skládací 195 cm?

Lehátko plážové Technické údaje: skládací 180 x 55 x 1,2 cm Výplň polyuretanová vložka – měkké omezeně nasáklivé, potah bavlna s příměsí polyesteru. Český výrobek. Foto ilustrační, barvy lehátek se mění. Momentálně k dispozici pruhované černo-červené, pruhované hnědo-žluté, pruhované modré, červené s bílým zdobením, hnědé s bílým zdobením, nebo kostkované oranžové. Obsah balení: – 1 x Lehátko … více informací

ACRA Lehátko plážové skládací 195 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ACRA Lehátko plážové skládací 195 cm
Kde koupit:
obchody ACRA Lehátko plážové skládací 195 cm
Kompletní specifikace:
popis ACRA Lehátko plážové skládací 195 cm
Český návod:
návod ACRA Lehátko plážové skládací 195 cm

ACRA Lehátko plážové skládací 180 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ACRA Lehátko plážové skládací 180 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ACRA Lehátko plážové skládací 180 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ACRA Lehátko plážové skládací 180 cm?

Lehátko plážové skládací 180 x 50 x 1,5 cm. Výplň měkčí polyetylenová vložka – nenasáklivá, potah PES – polyester. Lehátko se složí do tvaru tašky s oušky, pro snadné nošení. K dispozici v barvě modré. Lehátko plážové skládací 180 x 50 x 1,5 cm. Výplň měkčí polyetylenová vložka – nenasáklivá, potah PES – polyester. Lehátko se složí do tvaru tašky s oušky, pro snadné nošení. K dispozici v barvě modré. … více informací

ACRA Lehátko plážové skládací 180 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ACRA Lehátko plážové skládací 180 cm
Kde koupit:
obchody ACRA Lehátko plážové skládací 180 cm
Kompletní specifikace:
popis ACRA Lehátko plážové skládací 180 cm
Český návod:
návod ACRA Lehátko plážové skládací 180 cm