Air Wick Essential Oils Infusion Berries & Spice 105 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Air Wick Essential Oils Infusion Berries & Spice 105 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Air Wick Essential Oils Infusion Berries & Spice 105 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Air Wick Essential Oils Infusion Berries & Spice 105 g?

Nádherná vůně lesních plodů navozuje příjemnou atmosféru, která prostupuje celým pokojem. Váš domov se tak stane oázou, kde můžete odpočívat, lenošit a užívat si pohodové chvíle se svými blízkými. Vonná svíčka v elegantní skleněné nádobě s jemným potiskem. Dodejte vašemu domovu útulnou atmosféru a pořiďte si tuto nádherně vonící svíčku. Upozornění: Nikdy nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Nenechávejte hořící svíčku v dosahu dětí a domácích zvířat o samotě. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Ujistěte se prosím, že svíce jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Používáte-li ozdobné doplňky svící, odstraňte je. Chraňte zapálené svíce před průvanem. Svíce je potřeba… více informací

Air Wick Essential Oils Infusion Berries & Spice 105 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Air Wick Essential Oils Infusion Berries & Spice 105 g
Kde koupit:
obchody Air Wick Essential Oils Infusion Berries & Spice 105 g
Kompletní specifikace:
popis Air Wick Essential Oils Infusion Berries & Spice 105 g
Český návod:
návod Air Wick Essential Oils Infusion Berries & Spice 105 g