ALBA Robot univerzální RE 22 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ALBA Robot univerzální RE 22 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ALBA Robot univerzální RE 22 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ALBA Robot univerzální RE 22?

Model: RE 22 bez příslušenství U stroje RE 22 obstarává pohon třírychlostní motor, který umožňuje použití nejvhodnějších otáček nástroje pro příslušný pracovní úkon.Spouštění a zvedání kotlíku se provádí na boční straně převodovky.Spouštění stroje se provádí pomocí 3 rychlostních tlačítek a vypínání stroje pomocí tlačítka STOP.Stroj je také vybaven mechanickým spínačem ochranného krytu kotlíku. —————————————————————————————— Tří rychlostní hnětací a šlehací stroj je vhodný pro jakýkoliv druh velkokapacitního potravinářského zařízení. Díky multifunkčnímu gastrorobotu je možné zpracovat potraviny šleháním, mícháním ale též letím, řezáním a krouháním v případě, že zakoupíte přídavné strojky. Stroj RE 22 je vhodný pro míchání… více informací

ALBA Robot univerzální RE 22 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ALBA Robot univerzální RE 22
Kde koupit:
obchody ALBA Robot univerzální RE 22
Kompletní specifikace:
popis ALBA Robot univerzální RE 22
Český návod:
návod ALBA Robot univerzální RE 22