Albistone G2 3x6x1,2m recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Albistone G2 3x6x1,2m a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Albistone G2 3x6x1,2m před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Albistone G2 3x6x1,2m?

Skimmerový bazén albistone G2 3x6x1,2 je obdélníkový bazén z materiálu ALBISTONE o síle 8mm s životností minimálně 50 let a maximální mechanickou odolností. Veřejná koupaliště jsou doposud minulostí, skvělou kondici si Můžete udržovat od brzká jara až do pozdního podzimu v soukromí Svého vlastního bazénu. Set prodeji v zastřešení a příslušenství, jako je např. čerpadlo, technologická šachta, UV lampa nebe osvícení bazénu. Možnost vlastní konfigurace setu za pomoci našeho obchodního zástupce. Plně funkční bazén obsahuje: technologickou šachtu Basic čerpadlo BRILIX s filtrem hrubých nečistot UV lampu písková filtraci BRILIX s písková náplní tuhý skelet světlo LED bezpečnostní lem bazénu elektrický rozvaděč skimmer ABS a cirkulační trysky … více informací

Albistone G2 3x6x1,2m důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Albistone G2 3x6x1,2m
Kde koupit:
obchody Albistone G2 3x6x1,2m
Kompletní specifikace:
popis Albistone G2 3x6x1,2m
Český návod:
návod Albistone G2 3x6x1,2m

Brilix Předmontážní sada protiproudu Elegance 70 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Brilix Předmontážní sada protiproudu Elegance 70 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Brilix Předmontážní sada protiproudu Elegance 70 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Brilix Předmontážní sada protiproudu Elegance 70?

Předmontážní sada protiproudu Elegance 70 pro všechny typy bazénů (plastové, laminátové, fóliové). Neobsahuje čerpadlo protiproudu a elektropneumatický spínač. Předmontážní sada se skládá z uzavíracích ventilů 2ks Ø 75mm, čelní masky, tlačítka spínání protiproudu, přisávání vzduchu. V zařízení je možné regulovat intenzitu proudu vody a přisávání vzduchu, to vše na trysce o průměru 40 mm, která je též směrově nastavitelná. Tato tryska je spolu se sáním a tlačítkem pneumatického spínače v čelním krytu zařízení, což umožňuje snadné ovládání přímo z bazénu. Propojovací potrubí a fitinky nejsou součástí dodávky. SADA OBSAHUJE: ČELNÍ PANEL PROTIPROUDU 2× UZAVÍRACÍ VENTILY HADIČKA PŘISÁVÁNÍ VZDUCHU HADIČKA K ELEKTROPNEU­MATICKÉMU SPÍNÁNÍ … více informací

Brilix Předmontážní sada protiproudu Elegance 70 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Brilix Předmontážní sada protiproudu Elegance 70
Kde koupit:
obchody Brilix Předmontážní sada protiproudu Elegance 70
Kompletní specifikace:
popis Brilix Předmontážní sada protiproudu Elegance 70
Český návod:
návod Brilix Předmontážní sada protiproudu Elegance 70