Alfa Plam Sporák ALFA 55 hnědý melír – pravý recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Alfa Plam Sporák ALFA 55 hnědý melír – pravý a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Alfa Plam Sporák ALFA 55 hnědý melír – pravý před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Alfa Plam Sporák ALFA 55 hnědý melír – pravý?

Sporák na pevná paliva Alfa 55 DeLux s výkonem 5 kW, vhodný pro vaření a pečení, současně vhodný pro vytápěný prostor ca 50 m3. Parametry: rozměry vnější – Š 965x H 612x V 780 mm rozměry vnitřní trouba na pečení – šxhxv – 550x540x195 mm hmotnost – 115 kg, (při přejímce zboží si obstarejte pomocníky na manipulaci v počtu adekvátním k hmotnosti kamen. Řidič je povinen pouze zboží složit z ložné plochy vozu.) výkon – 5 kW účinnost 70-76%, vytápěcí schopnost 125 m3 kouřovod – průměr 120 mm, horní a pravý/levý vývod z boku při pohledu čelně palivo – ekobrikety, palivové dřevo, hnědé uhlí barva : hnědý melír + černá při zakoupení nového sporáku nezapomeňte, že ohniště se pro správný provoz musí tzv. „vypálit“, čímž dojde k přizpůsobení běžným provozním… více informací

Alfa Plam Sporák ALFA 55 hnědý melír – pravý důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Alfa Plam Sporák ALFA 55 hnědý melír – pravý
Kde koupit:
obchody Alfa Plam Sporák ALFA 55 hnědý melír – pravý
Kompletní specifikace:
popis Alfa Plam Sporák ALFA 55 hnědý melír – pravý
Český návod:
návod Alfa Plam Sporák ALFA 55 hnědý melír – pravý