Pinzeta ALFA na klíšťata SADA s antibakt. ubrousky recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Pinzeta ALFA na klíšťata SADA s antibakt. ubrousky a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Pinzeta ALFA na klíšťata SADA s antibakt. ubrousky před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Pinzeta ALFA na klíšťata SADA s antibakt. ubrousky?

Pinzeta ALFA na klíšťata SADA s antibakt. ubrousky důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Pinzeta ALFA na klíšťata SADA s antibakt. ubrousky
Kde koupit:
obchody Pinzeta ALFA na klíšťata SADA s antibakt. ubrousky
Kompletní specifikace:
popis Pinzeta ALFA na klíšťata SADA s antibakt. ubrousky
Český návod:
návod Pinzeta ALFA na klíšťata SADA s antibakt. ubrousky

Pomocí této pinzety lehce a spolehlivě odstraníte klíště přisáté na kůži. Pinzetou uchopte klíště až u jeho hlavičky a opatrně ji otáčejte ve směru hodinových ručiček. Po odstranění klíštěte místo důkladně vydezinfikujte. – Pinzeta na klíšťata je v sadě s antibakteriálními ubrousky, které slouží k očištění postiženého místa. V balení jsou 3 kusy antibakteriálních ubrousků v hygienickém balení.
Jak používat:
Pokud na sobě objevíte přisáté klíště, místo nejprve dezinfikujte. Pokud je přichyceno jen krátce, dezinfekce může zahubit případný virus klíšťové encefalitidy. Klíště vytahujte nejlépe pinzetou s kulatým či tupým okrajem. Kývejte s nim opatrně doleva a doprava a mírně táhněte. Do dvou nebo tří minut by se mělo uvolnit. Pokud přece jen v ráně zůstanou zbytky kusadel, vypudí je… více informací