Alg-Borje Hnědá mořská řasa Kelpa 1000 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Alg-Borje Hnědá mořská řasa Kelpa 1000 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Alg-Borje Hnědá mořská řasa Kelpa 1000 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Alg-Borje Hnědá mořská řasa Kelpa 1000 g?

Alg-Borje Hnědá mořská řasa Kelpa 1000 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Alg-Borje Hnědá mořská řasa Kelpa 1000 g
Kde koupit:
obchody Alg-Borje Hnědá mořská řasa Kelpa 1000 g
Kompletní specifikace:
popis Alg-Borje Hnědá mořská řasa Kelpa 1000 g
Český návod:
návod Alg-Borje Hnědá mořská řasa Kelpa 1000 g

Kelpa potlačuje zápach z tlamy, brání vzniku zubního plaku a znemožňuje vznik zubního kamene u psů a koček. Jde o 100% přírodní mořskou řasu Kelpu (Ascophyllum nodosum), získávánou z čistých Norských moří.
Mořská řasa Kelpa se využívá jednak pro psy a kočky na problémy se zuby – působí proti zubnímu kameni, zabraňuje vzniku plaku v ústech a odstiňuje nepříjemný zápach z úst, a dále pro koně a hospodářská zvířata, jako bohatý zdroj jódu a 30 minerálů a stopových prvků. Kelpa vypadá jako zeleno-hnědé vločky či prášek, který lze jednoduše nasypat a zamíchat do žrádla zvířete. Vůně moře nebývá na závadu.
Řasa Kelpa (Ascophyllum nodosum) se sbírá přímo z moře a následně technologicky upravuje metodou elektro separace do suchého a sypkého stavu. Jde o moderní patentovanou metodu, která nevyužívá… více informací