Alfavet RodiCare Instant 170 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Alfavet RodiCare Instant 170 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Alfavet RodiCare Instant 170 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Alfavet RodiCare Instant 170 g?

Alfavet RodiCare Instant 170 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Alfavet RodiCare Instant 170 g
Kde koupit:
obchody Alfavet RodiCare Instant 170 g
Kompletní specifikace:
popis Alfavet RodiCare Instant 170 g
Český návod:
návod Alfavet RodiCare Instant 170 g

SKHK . RodiCare Instant je hodnotné kompletní krmivo v práškové formě, určené pro morčata, králíky, činčily ale i pro rostlinami se živící plazy a ptáky, kteří přechodně nemohou přijímat pevnou stravu.
RodiCare Instant je obzvláště vhodné k přechodné výživě zvířat se zažívacími potížemi, se sníženou chutí k jídlu zaviněnou onemocněním, v rekonvalescenci nebo po ošetření zubů a dalších zákrocích.
RodiCare Instant je mimoto vhodné i jako krmivo pro odchov osiřelých mláďat i jako doplněk krmiva u slabých a churavějících zvířat.
RodiCare instant obsahuje všechny životně důležité vitamíny a minerální látky. Díky vysokému obsahu vitamínu C zajišťuje dostatečný přísun i u morčat, která dočasně nemohou přijímat žádné čerstvé krmivo.
Vysoký podíl lehce stravitelné vlákniny se stará o dostatečnou… více informací