Prádelník AMI recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Prádelník AMI a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Prádelník AMI před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Prádelník AMI?

Prádelník AMI důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Prádelník AMI
Kde koupit:
obchody Prádelník AMI
Kompletní specifikace:
popis Prádelník AMI
Český návod:
návod Prádelník AMI

O PRODUKTU  
Prádelník č1 díky praktické konstrukci umožňuje udržení pořádku mezi uschovanými věcmi. Použité prvky umožňují třídění věcí podle našich představ. Je zhotoven z borovicového dřeva, díky čemu je velmi odolný a stabilní.
Nábytek je vyroben z borovicového dřeva nejlepší kvality a natřen 3 vrstvami ekologického laku. Jako jedni z mála používáme při výrobě laky, které mají certifikát Státní hygienické stanice. Laky, které používáme, jsou schváleny pro použití na předmětech, s kterými přicházejí do styku děti (shoda s normou DIN EN 71, č. 3).
Výrobek je dodáván v balících a je určen pro samostatnou montáž.   
Rozměry:
Cena obsahuje:

Celková šířka: 90cm
Celková výška: 139cm
Celková hloubka: 42cm
Tloušťka desky: 2,6cm
Čtvercová noha: 5cm

Prádelník dřevěný č1… více informací

AMI nábytek Eureka VitBed recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AMI nábytek Eureka VitBed a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AMI nábytek Eureka VitBed před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AMI nábytek Eureka VitBed?

O PRODUKTUEkologická postel Eureka + rošt Řada VitBed kombinuje moderní vzhled, snadné použití, pevnost a všechny požadované vlastnosti produktů vyrobených v 100% z přírodní suroviny, borovicového dřeva. Model Eureka je charakteristický lehkou konstrukcí, přírodním dřevem a atraktivní cenou. Spoje byly provedeny naší firmou pomocí využití systému spojování Pro-Setup. Naše postele jsou lakovány ekologickými laky s atesty Národního ústavu hygieny. Nábytek je od základu vyroben naší firmou. Pro systém šroubení je námi použita metoda spojování Pro-Setup. Spojení pomocí 2 stabilizačních kolíků a mimostřední sady zaručují vysokou stabilitu. Sada obsahuje pružný rošt, vyrobený z 12 lamel z břízového dřeva spojených látkovou páskou. Tento nábytek je vyroben z borovicového dřeva nejvyšší kvality s… více informací

AMI nábytek Eureka VitBed důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AMI nábytek Eureka VitBed
Kde koupit:
obchody AMI nábytek Eureka VitBed
Kompletní specifikace:
popis AMI nábytek Eureka VitBed
Český návod:
návod AMI nábytek Eureka VitBed