Aquacup 230V Tlakový spínač PS 02M recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Aquacup 230V Tlakový spínač PS 02M a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Aquacup 230V Tlakový spínač PS 02M před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Aquacup 230V Tlakový spínač PS 02M?

PS 02m tlakový spínač Nastavitelný tlakový spínač 1-5 bar v provedení 230 V, Připojení otočnou převlečnou maticí, vnitřní závit G 1/4″ Možnost nastavení zapínacího a vypínacího tlaku. Funkce tlakového spínače zaručuje,že při zvýšení tlaku se čerpadlo zastaví a při snížení tlaku se automaticky zapne. Tlakový spínač lze připojit k vodovodní části zařízení v kterémkoliv bodě mezi prvním místem odběru (vodovodní kohoutek) a samotným čerpadlem a to pomocí vhodné přípojky se závitem – doručuji 5-cestný uzel . Obvykle se tlakový spínač montuje v blízkosti čerpadla, čímž se usnadní elektronické zapojení. Aby zařízení optimálně fungovalo, musí být kromě tlakového spínače a čerpadla připojená také dostatečně velká tlaková nádoba, která slouží jako zásoba vody pod tlakem. DOPRAVA : PPL nebo… více informací

Aquacup 230V Tlakový spínač PS 02M důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Aquacup 230V Tlakový spínač PS 02M
Kde koupit:
obchody Aquacup 230V Tlakový spínač PS 02M
Kompletní specifikace:
popis Aquacup 230V Tlakový spínač PS 02M
Český návod:
návod Aquacup 230V Tlakový spínač PS 02M