ARIE AP20 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ARIE AP20 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARIE AP20 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARIE AP20?

ARIE AP20 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARIE AP20
Kde koupit:
obchody ARIE AP20
Kompletní specifikace:
popis ARIE AP20
Český návod:
návod ARIE AP20

Odvlhčovač vzduchu ARIE AP20 s odvlhčovacím výkonem až 20 litrů za 24 hodin Vás zaujme nejen svými vlastnostmi a funkcemi, ale především svým atraktivním vzhledem, díky kterému se nebudete muset za odvlhčovač stydět. Design odvlhčovače z něj dělá doplněk Vaší domácnosti.

ARIE AP20 má digitální LED displej, který zobrazuje aktuální teplotu a vlhkosti v místnosti. Předností je možnost použití časovače, a to jak na zapnutí, tak i vypnutí činnosti přístroje. LED indikátory upozorňují na plnou nádržku na kondenzát, zvolenou rychlost ventilátoru a zapnutí přístroje. Navíc přístroj umí ionizovat výstupní vzduch, který má kladný vliv na lidský organismus. ARIE AP20 disponuje také automatickou lamelou. Tato lamela se automaticky otevře při… více informací

ARIE AP12 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ARIE AP12 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARIE AP12 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARIE AP12?

ARIE AP12 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARIE AP12
Kde koupit:
obchody ARIE AP12
Kompletní specifikace:
popis ARIE AP12
Český návod:
návod ARIE AP12

Odvlhčovač vzduchu ARIE AP12 s odvlhčovacím výkonem až 12 litrů za 24 hodin Vás zaujme nejen svým propracovaným designem, ale také výčtem vlastností, které z něj dělají skvělého pomocníka v poměru cena/výkon.

Zařízení je vybaveno špičkovým rotačním kompresorem značky Panasonic, který zajišťuje vysokou spolehlivost a životnost přístroje.

ARIE AP12 má digitální LED displej, který zobrazuje aktuální teplotu a vlhkosti v místnosti. Předností je možnost použití časovače, a to jak na zapnutí, tak i vypnutí činnosti přístroje. LED indikátory upozorňují na plnou nádržku na kondenzát, zvolenou rychlost ventilátoru a zapnutí přístroje. Tyto vlastnosti z něj dělají jedničku na trhu.

Další předností je nízká hlučnost, díky které Vás nebude chod odvlhčovače obtěžovat.

více informací