Avent VIA pohárky Natural 180 ml 5 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Avent VIA pohárky Natural 180 ml 5 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Avent VIA pohárky Natural 180 ml 5 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Avent VIA pohárky Natural 180 ml 5 ks?

Avent VIA pohárky s víčky 180ml. Avent VIA pohárky jsou velmi variabilní, dají se kombinovat se všemi ostatními výrobky AVENT. Pohárky se mohou připojit přímo na odsávačku mateřského mléka AVENT ISIS. Před uskladněním odsátého mléka lze pohárky popsat potřebnými údaji. Před krmením odsátým mlékem se jednoduše vyměníte víčko za adaptér se standardním protikolikovým dudlíkem. STERILIZOVATELNÉ. RECYKLOVATELNÉ. VHODNÉ DO MIKROVLNNÉ TROUBY. Když je již miminko třeba dokrmovat kašovitou nebo tuhou stravou, VIA pohárky jsou připraveny pro ukladnění těchto pokrmů. Snadné rozmrazování i ohřívání a krmení přímo z pohárků vám usnadní péči o vaše dítě. Po použití můžete VIA pohárky vyhodit nebo opět použít. Upozornění: Všechny modré části VIA systému jsou pro trvalé používání. VIA pohárky používejte,… více informací

Avent VIA pohárky Natural 180 ml 5 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Avent VIA pohárky Natural 180 ml 5 ks
Kde koupit:
obchody Avent VIA pohárky Natural 180 ml 5 ks
Kompletní specifikace:
popis Avent VIA pohárky Natural 180 ml 5 ks
Český návod:
návod Avent VIA pohárky Natural 180 ml 5 ks

AVENT lžička na učení 2ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AVENT lžička na učení 2ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AVENT lžička na učení 2ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AVENT lžička na učení 2ks?

První lžička pro dítě Avent. Díky svému tvaru a velikosti je ideální pro malé ručky. Měkký a protiskluzový materiál umožňuje jednoduché držení a silikonový konec je jemný k dětským dásním. Dlouhá rukojeť je vhodná pro hluboké nádoby. Určeno pro děti od 6 měsíců… První lžička pro dítě Avent. Díky svému tvaru a velikosti je ideální pro malé ručky. Měkký a protiskluzový materiál umožňuje jednoduché držení a silikonový konec je jemný k dětským dásním. Dlouhá rukojeť je vhodná pro hluboké nádoby. Určeno pro děti od 6 měsíců. Neobsahuje BPA. Lez mýt v myčce a sterilizovat. … více informací

AVENT lžička na učení 2ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AVENT lžička na učení 2ks
Kde koupit:
obchody AVENT lžička na učení 2ks
Kompletní specifikace:
popis AVENT lžička na učení 2ks
Český návod:
návod AVENT lžička na učení 2ks