B & F Náhubek pletený kožený KOKR č.3 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu B & F Náhubek pletený kožený KOKR č.3 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt B & F Náhubek pletený kožený KOKR č.3 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na B & F Náhubek pletený kožený KOKR č.3?

B & F Náhubek pletený kožený KOKR č.3 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze B & F Náhubek pletený kožený KOKR č.3
Kde koupit:
obchody B & F Náhubek pletený kožený KOKR č.3
Kompletní specifikace:
popis B & F Náhubek pletený kožený KOKR č.3
Český návod:
návod B & F Náhubek pletený kožený KOKR č.3

Kožený náhubek pro psa. Náhubek B&F ve velikosti č. 3 je vhodný pro středně velkého psa, např. anglického kokršpaněla, středního knírače, bígla, atd. Náhubek je vyroben z pevné kůže. Pro větší odolnost jsou spoje náhubku zpevněny nýty. Nastavitelná velikost pásku kolem hlavy. Snadné zapínání pomocí plastové přezky. Náhubek umožňuje psovi volné dýchání, očuchávání, příjem vody i potravy. Tento lehký náhubek v černé barvě je vyroben v České republice. Určení správné velikosti: Náhubek musí být tak velký, aby mohl pes bez problémů otevřít tlamu a dýchat, ale přitom nesmí sklouznout přes nos. Přední konec musí mít vzdálenost 1…
více informací

B & F obojek stahovací oválná oka recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu B & F obojek stahovací oválná oka a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt B & F obojek stahovací oválná oka před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na B & F obojek stahovací oválná oka?

B & F obojek stahovací oválná oka důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze B & F obojek stahovací oválná oka
Kde koupit:
obchody B & F obojek stahovací oválná oka
Kompletní specifikace:
popis B & F obojek stahovací oválná oka
Český návod:
návod B & F obojek stahovací oválná oka

PROFIZOO Obojek stahovací, oválná oka (3,8mm x 70cm) řetízek – Řetízkový stahovací obojek pro střední a velká plemena – Řetízkový stahovací obojek s velkými oválnými oky je vyroben z pevného materiálu. Všechny jeho díly jsou svařeny a tak obojek dosahuje maximální pevnosti. Je vhodný pro střední a velká plemena. Obojek doporučujeme pro psy, kteří táhnou.
více informací

B & F vodítko předváděcí šňůrka recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu B & F vodítko předváděcí šňůrka a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt B & F vodítko předváděcí šňůrka před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na B & F vodítko předváděcí šňůrka?

B & F vodítko předváděcí šňůrka důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze B & F vodítko předváděcí šňůrka
Kde koupit:
obchody B & F vodítko předváděcí šňůrka
Kompletní specifikace:
popis B & F vodítko předváděcí šňůrka
Český návod:
návod B & F vodítko předváděcí šňůrka

Předváděcí vodítko pro psy ze žluté kulaté nylonové šňůry je vodítko + obojek v jednom. Jeden konec předváděcího vodítka tvoří smyčka pro držení vodítka a druhý konec má seřiditelnou ohlávkovou smyčku na krk psa. Po nasazení ohlávkové smyčky na krk psa posuneme kovovou trubičku (posuvné šoupátko) na požadovaný průměr. Nad krční smyčkou je vloženo otočné kování (obrtlík), které brání překroucení vodítka. Konce šňůry jsou pevně spojeny zatavením.
Celková délka vodítka 122 cm.
Průměr šňůry 3 mm. 
více informací

B & F Náhubek pletený kožený NĚMECKÝ OVČÁK č.6 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu B & F Náhubek pletený kožený NĚMECKÝ OVČÁK č.6 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt B & F Náhubek pletený kožený NĚMECKÝ OVČÁK č.6 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na B & F Náhubek pletený kožený NĚMECKÝ OVČÁK č.6?

B & F Náhubek pletený kožený NĚMECKÝ OVČÁK č.6 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze B & F Náhubek pletený kožený NĚMECKÝ OVČÁK č.6
Kde koupit:
obchody B & F Náhubek pletený kožený NĚMECKÝ OVČÁK č.6
Kompletní specifikace:
popis B & F Náhubek pletený kožený NĚMECKÝ OVČÁK č.6
Český návod:
návod B & F Náhubek pletený kožený NĚMECKÝ OVČÁK č.6

Kožený náhubek pro psa. Náhubek B&F ve velikosti č. 6 je vhodný pro velkého psa, např. německého ovčáka, bernského salašnického psa, atd. Náhubek je vyroben z pevné kůže. Pro větší odolnost jsou spoje náhubku zpevněny nýty. Nastavitelná velikost pásku kolem hlavy. Snadné zapínání pomocí plastové přezky. Náhubek umožňuje psovi volné dýchání, očuchávání, příjem vody i potravy. Tento lehký náhubek v černé barvě je vyroben v České republice. Určení správné velikosti: Náhubek musí být tak velký, aby mohl pes bez problémů otevřít tlamu a dýchat, ale přitom nesmí sklouznout přes nos. Přední konec musí mít vzdálenost 1 cm k…
více informací

BF pet Kožený náhubek Dalmatin recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BF pet Kožený náhubek Dalmatin a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BF pet Kožený náhubek Dalmatin před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BF pet Kožený náhubek Dalmatin?

BF pet Kožený náhubek Dalmatin důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BF pet Kožený náhubek Dalmatin
Kde koupit:
obchody BF pet Kožený náhubek Dalmatin
Kompletní specifikace:
popis BF pet Kožený náhubek Dalmatin
Český návod:
návod BF pet Kožený náhubek Dalmatin

Kožený náhubek pro psa. Náhubek B&F ve velikosti č. 4 je vhodný pro většího psa, např. dalmatina, výmarského ohaře, atd. Náhubek je vyroben z pevné kůže. Pro větší odolnost jsou spoje náhubku zpevněny nýty. Nastavitelná velikost pásku kolem hlavy. Snadné zapínání pomocí plastové přezky. Náhubek umožňuje psovi volné dýchání, očuchávání, příjem vody i potravy. Tento lehký náhubek v černé barvě je vyroben v České republice. Určení správné velikosti: Náhubek musí být tak velký, aby mohl pes bez problémů otevřít tlamu a dýchat, ale přitom nesmí sklouznout přes nos. Přední konec musí mít vzdálenost 1 cm k čumáku. Uvedená plemena…
více informací

B & F Náhubek speciál kokršpaněl kožený recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu B & F Náhubek speciál kokršpaněl kožený a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt B & F Náhubek speciál kokršpaněl kožený před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na B & F Náhubek speciál kokršpaněl kožený?

B & F Náhubek speciál kokršpaněl kožený důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze B & F Náhubek speciál kokršpaněl kožený
Kde koupit:
obchody B & F Náhubek speciál kokršpaněl kožený
Kompletní specifikace:
popis B & F Náhubek speciál kokršpaněl kožený
Český návod:
návod B & F Náhubek speciál kokršpaněl kožený

Plný náhubek vyrobený z měkké mastné kůže. Vhodný pro kokry a psy podobné velikosti.

Barva: Hnědá
Velikost: č. 1

Barva na obrázku je pouze orientační.
více informací

B & F obojek kožený zdobený vlisem recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu B & F obojek kožený zdobený vlisem a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt B & F obojek kožený zdobený vlisem před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na B & F obojek kožený zdobený vlisem?

B & F obojek kožený zdobený vlisem důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze B & F obojek kožený zdobený vlisem
Kde koupit:
obchody B & F obojek kožený zdobený vlisem
Kompletní specifikace:
popis B & F obojek kožený zdobený vlisem
Český návod:
návod B & F obojek kožený zdobený vlisem

Obojek s ozdobným vlisem a nerezovou sponou je vyroben z vysoce kvalitní kůže a pečlivě obšitý. Díky použitému materiálu je odolný proti roztržení a rozedření. Pevný svařovaný kroužek pro snadné připnutí vodítka. Kožený obojek zajistí pohodlné a příjemné nošení pro Vaše psy. Vhodný pro velká plemena. Rozměry: šířka 40mm, délka 65cm.
více informací

B & F obojek kožený podšitý recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu B & F obojek kožený podšitý a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt B & F obojek kožený podšitý před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na B & F obojek kožený podšitý?

B & F obojek kožený podšitý důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze B & F obojek kožený podšitý
Kde koupit:
obchody B & F obojek kožený podšitý
Kompletní specifikace:
popis B & F obojek kožený podšitý
Český návod:
návod B & F obojek kožený podšitý

Kožený podšitý obojek se zdobením z kolekce B&F.  Obojek je ozdobený jehlánky a je podšitý filcem. Použitá kůže zajistí odolnost proti roztržení a rozedření. Pevný svařovaný kroužek slouží pro snadné připnutí vodítka. Tento obojek bude velice pohodlný pro Vaše pejsky. Obojek je vhodný pro malá a střední plemena psů. Na výběr 3 barvy – tmavě hnědá, modrá a světle hnědá. Rozměry 1,4x37cm.
více informací

B & F Náhubek pletený francouzský buldoček kožený č.7 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu B & F Náhubek pletený francouzský buldoček kožený č.7 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt B & F Náhubek pletený francouzský buldoček kožený č.7 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na B & F Náhubek pletený francouzský buldoček kožený č.7?

B & F Náhubek pletený francouzský buldoček kožený č.7 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze B & F Náhubek pletený francouzský buldoček kožený č.7
Kde koupit:
obchody B & F Náhubek pletený francouzský buldoček kožený č.7
Kompletní specifikace:
popis B & F Náhubek pletený francouzský buldoček kožený č.7
Český návod:
návod B & F Náhubek pletený francouzský buldoček kožený č.7

Kožený náhubek pro psa. Náhubek B&F ve velikosti č. 7 je vhodný pro středně velkého psa s krátkým a širokým čenichem, např. francouzského buldočka, atd. Náhubek je vyroben z pevné kůže. Pro větší odolnost jsou spoje náhubku zpevněny nýty. Nastavitelná velikost pásku kolem hlavy. Snadné zapínání pomocí plastové přezky. Náhubek umožňuje psovi volné dýchání, očuchávání, příjem vody i potravy. Tento lehký náhubek v černé barvě je vyroben v České republice. Určení správné velikosti: Náhubek musí být tak velký, aby mohl pes bez problémů otevřít tlamu a dýchat, ale přitom nesmí sklouznout přes nos. Přední konec musí mít vzdálenost…
více informací

PROFIZOO Obojek HERRY obšitý recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu PROFIZOO Obojek HERRY obšitý a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt PROFIZOO Obojek HERRY obšitý před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na PROFIZOO Obojek HERRY obšitý?

PROFIZOO Obojek HERRY obšitý důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze PROFIZOO Obojek HERRY obšitý
Kde koupit:
obchody PROFIZOO Obojek HERRY obšitý
Kompletní specifikace:
popis PROFIZOO Obojek HERRY obšitý
Český návod:
návod PROFIZOO Obojek HERRY obšitý

PROFIZOO Obojek HERRY obšitý (35mm x 50cm) modrá – Obojek z pevné kůže v modré barvě pro psí fešáky – Kožený obojek vyrobený z kvalitní vrchové hovězí kůže dosahuje velké pevnosti, je zdoben vlisem a prošitím. Je určen pro střední a velká plemena.
více informací