Babymoov skládací stan Anti-UV TROPICAL recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Babymoov skládací stan Anti-UV TROPICAL a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Babymoov skládací stan Anti-UV TROPICAL před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Babymoov skládací stan Anti-UV TROPICAL?

Babymoov Skládací stan Anti-UV Stan lehké konstrukce dokáže vytvořit potřebný stín v horkém počasí letních dnů, ať na pláži nebo při spočinutí kdekoli v terénu. Ochraňuje dítě a částečně i maminku před nepříznivými vlivy, jako je přílišné slunce, vítr, prach či písek. Při slunečním svitu také před škodlivým až 99 % UVA a UVB zářením. Moskytiéra minimalizuje množství obtížného hmyzu. Přednosti: skladný, přenosný, snadno složitelný nízká hmotnost, ochranný faktor 50+ Obsah balení: 4 stanové tyče a 4 kotvy k přichycení k zemi stan, přepravní taška Zajistěte dětem stinné místo v horkých dnech Babymoov! Vhodné pro děti od 6 měsíců Rozměry ve složeném stavu: průměr 60 cm Rozměry v rozloženém stavu: 98 x 90 x 85 cm Materiál: 100% polyester … více informací

Babymoov skládací stan Anti-UV TROPICAL důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Babymoov skládací stan Anti-UV TROPICAL
Kde koupit:
obchody Babymoov skládací stan Anti-UV TROPICAL
Kompletní specifikace:
popis Babymoov skládací stan Anti-UV TROPICAL
Český návod:
návod Babymoov skládací stan Anti-UV TROPICAL