Basf s.r.o. VAZTAK active 1 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Basf s.r.o. VAZTAK active 1 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Basf s.r.o. VAZTAK active 1 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Basf s.r.o. VAZTAK active 1 l?

Insekticid VAZTAK ACTIVE je postřik proti škůdcům ve formě mikroemulze na bázi světlostabilního syntetického pyrethroidu pro hubení hmyzu v polních kulturách, zelenině, okrasných rostlinách a v lesním hospodářství (škůdci jehličnanů a listnáčů). Účinku je jako dotykový a požerový jed. Není systémovým přípravkem a je proto třeba dostatečného množství vody k zabezpečení dobrého krycího účinku při postřiku na list. Přípravek je stabilní vůči světlu a má nízkou rozpustnost ve vodě, proto má dobrý reziduální účinek na povrchu listů. Povlak postřiku proti hmyzu Vaztaku Active je odolný vůči dešti za předpokladu, že postřiková kapalina zaschne dříve než začne pršet. Postřik na žravý a savý hmyz, jeho larvy a vajíčka. lýskáček řepkový 0,2 l/ha, max. 2x AT krytonosec řepkový, krytonosec čtyřzubý,… více informací

Basf s.r.o. VAZTAK active 1 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Basf s.r.o. VAZTAK active 1 l
Kde koupit:
obchody Basf s.r.o. VAZTAK active 1 l
Kompletní specifikace:
popis Basf s.r.o. VAZTAK active 1 l
Český návod:
návod Basf s.r.o. VAZTAK active 1 l