Bea Rival antiparazitní šampon kočka 220 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bea Rival antiparazitní šampon kočka 220 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bea Rival antiparazitní šampon kočka 220 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bea Rival antiparazitní šampon kočka 220 ml?

Bea Rival antiparazitní šampon kočka 220 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bea Rival antiparazitní šampon kočka 220 ml
Kde koupit:
obchody Bea Rival antiparazitní šampon kočka 220 ml
Kompletní specifikace:
popis Bea Rival antiparazitní šampon kočka 220 ml
Český návod:
návod Bea Rival antiparazitní šampon kočka 220 ml

Rival pro kočky je účinný antiparazitární šampón s následnými repelentními účinky. 100% účinnost šamponu.
Rival pro kočky je účinný antiparazitární šampón s následnými repelentními účinky. 100% účinnost šampónu zajišťuje antiparazitární složka Cypermethrin®, která okamžitě zahubí všechny parazity ve všech vývojových stadiích (blechy, klišťata- i přisátá, vši a jiné) a jeho další repelentní účinky zaručuje přírodní olej tea tree, který také dává tomuto výrobku charakteristickou vůni. Je netoxický, bezpečný a obsahuje přetučňující složky, které zabraňují vysušování kůže a srsti. Šampón před použitím zředíme vodou v poměru 1:3. Účinnost minimálně 4 týdny.
Návod k použití:
Šampón zředíme vodou v poměru 1:3. Do namočené srsti naneseme odpovídající množství šampónu a rozpěníme. Pěnu necháme… více informací