Belis Queen Line litina forma na bábovku 27cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Belis Queen Line litina forma na bábovku 27cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Belis Queen Line litina forma na bábovku 27cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Belis Queen Line litina forma na bábovku 27cm?

Forma na bábovku Queen line pr. 27 cm, výška 11 cm, je formou navrženou dle originálního tvaru, který se v českých domácnostech používá již po celá desetiletí. Bábovka Queen line je unikátem na trhu nejen díky své kvalitě, designu, ale také díky tomu, že je vyrobena z poctivé litiny. … více informací

Belis Queen Line litina forma na bábovku 27cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Belis Queen Line litina forma na bábovku 27cm
Kde koupit:
obchody Belis Queen Line litina forma na bábovku 27cm
Kompletní specifikace:
popis Belis Queen Line litina forma na bábovku 27cm
Český návod:
návod Belis Queen Line litina forma na bábovku 27cm

Belis pekáč STABIL EXTRA SFINX 32x24cm s poklicí OVÁL 6,5 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Belis pekáč STABIL EXTRA SFINX 32x24cm s poklicí OVÁL 6,5 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Belis pekáč STABIL EXTRA SFINX 32x24cm s poklicí OVÁL 6,5 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Belis pekáč STABIL EXTRA SFINX 32x24cm s poklicí OVÁL 6,5 l?

Kvalitní český výrobek s jedinečnými vlastnostmi a dlouholetou životností! Tento smaltovaný pekáč je nedílnou součástí mnoha domácností již desítky let. Vyrábí se z kvalitního ocelového plechu, na vnitřní povrch je nanesen typický tmavě modrý smalt. Pekáč má kovová ucha a díky silnému plechu vyniká dokonalým rozvodem tepla. Litinový pekáč je vhodný na všechny typy sporáků včetně indukčních. Celkový rozměr i s úchyty je 40 cm, vnitřní délka je 32 cm, šířka je 25 cm, výška 11 cm a celková výška s poklicí je 16 cm. Objem pekáče je 6,5 l. Vyrábí CEBS – ČESKOBUDĚJOVICKÁ SMALTOVNA. Český výrobce smaltovaného nádobí. … více informací

Belis pekáč STABIL EXTRA SFINX 32x24cm s poklicí OVÁL 6,5 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Belis pekáč STABIL EXTRA SFINX 32x24cm s poklicí OVÁL 6,5 l
Kde koupit:
obchody Belis pekáč STABIL EXTRA SFINX 32x24cm s poklicí OVÁL 6,5 l
Kompletní specifikace:
popis Belis pekáč STABIL EXTRA SFINX 32x24cm s poklicí OVÁL 6,5 l
Český návod:
návod Belis pekáč STABIL EXTRA SFINX 32x24cm s poklicí OVÁL 6,5 l