Benefeed Acidomid králík 1 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Benefeed Acidomid králík 1 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Benefeed Acidomid králík 1 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Benefeed Acidomid králík 1 l?

Benefeed Acidomid králík 1 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Benefeed Acidomid králík 1 l
Kde koupit:
obchody Benefeed Acidomid králík 1 l
Kompletní specifikace:
popis Benefeed Acidomid králík 1 l
Český návod:
návod Benefeed Acidomid králík 1 l

Prevence množení patogenních bakterií, plísní a kokcidií
ACIDOMID® je špičkový výrobek moderní koncepce působící nejen proti množení patogenních bakterií, ale velice dobře také tlumí rozvoj a množení nitrobuněčných parazitů jako např. kokcidií. ACIDOMID® však není léčivo, neobsahuje ani kokcidiostatika a nezanechává tak rezidua v organismu. Nemá také ochranné lhůty.
ACIDOMID® obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro zažívání a trávení. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu, účinně ji také konzervují a stabilizují. Je tak výrazně omezováno nežádoucí množení patogenních bakterií a plísní v napájecí vodě, napáječkách a v rozvodech napájecí vody. Organické kyseliny jsou lehce stravitelné, v organismu jsou navíc využitelné jako zdroj energie. Organické kyseliny také… více informací