ventil Bialetti Mukka Express recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ventil Bialetti Mukka Express a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ventil Bialetti Mukka Express před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ventil Bialetti Mukka Express?

ventil Bialetti Mukka Express důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ventil Bialetti Mukka Express
Kde koupit:
obchody ventil Bialetti Mukka Express
Kompletní specifikace:
popis ventil Bialetti Mukka Express
Český návod:
návod ventil Bialetti Mukka Express

Jak připravit cappuccino nebo caffè latte, když není po ruce kávovar s tryskou nebo ruční našlehávač mléka? Řešení má jméno Bialetti Mukka Express, moka konvička se speciálním ventilem právě na přípravu kávových specialit. Co když ale doslouží?Pořiďte nový. Za starý jej snadno vyměníte, i když nejste právě technicky zdatní. Součástí balení je také kulaté těsnění, které uchyťte na vyznačené místo na sloupku v horní nádobě kávovaru. Hotovo? Nezapomeňte svoji bialettku hned vyzkoušet 🙂
více informací

French press Bialetti 350ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu French press Bialetti 350ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt French press Bialetti 350ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na French press Bialetti 350ml?

French press Bialetti 350ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze French press Bialetti 350ml
Kde koupit:
obchody French press Bialetti 350ml
Kompletní specifikace:
popis French press Bialetti 350ml
Český návod:
návod French press Bialetti 350ml

Máte rádi intenzivní chuť kávy, která vznikne po zalití mleté kávy horkou vodou, ale vadí vám zrníčka kávy? Dopřejte si ještě lepší zážitek díky french pressu, který Vám pomůže oddělit sedlinu od nápoje.  

První použití: Před prvním použitím french press rozšroubujte a vypláchněte všechny díly teplou vodou.
Káva: Doporučujeme používat hrubě mletou kávu. Nepoužívejte jemně mletou kávu, která by mohla ucpat sítko. V žádném případě nedoporučujeme kávové výtažky, rozpustnou kávu.

 
Návod k přípravě:  
Umístěte nádobu na suchý, rovný, neklouzavý povrch. Držte pevně držadlo a vytáhněte píst směrem nahoru z nádoby.
Do nádoby nasypejte hrubě mletou kávu nebo bylinkový čaj.
Nalijte horkou (ne vařící) vodu do nádoby. Nahoře nechte minimálně 2,5 cm volného prostoru. Zamíchejte plastovou… více informací

Bialetti Mukka Express 2 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bialetti Mukka Express 2 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bialetti Mukka Express 2 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bialetti Mukka Express 2?

Dokonalá a jemná pěna, lahodná chuť. Dáte si cappuccino či caffè latte? Za svým oblíbeným nápojem už nemusíte do kavárny – dopřejte si jej v pohodlí domova. Za několik málo minut a téměř bez práce. Ráno, odpoledne, večer. Kdykoli na vás nebo vaše blízké přijde chuť.Pravé italské cappuccino doma? Moka konvice Bialetti Mukka Express připraví ve vaší kuchyni za necelé čtyři minuty cappuccino či caffè latte lahodné chuti s bohatou smetanově hustou pěnou. Nalijte vodu, nasypte kávu, do zásobníku nalijte mléko a pak už se jen dívejte, jak konvička pracuje za vás. Mezi cappuccinem a caffè latte volíte jediným přepnutím tlačítka. Kapučinátor Bialetti Mukka Express je nejen praktický. Zaujme také stylovým vzhledem a výborným zpracováním. Je lehký a skvěle padne do ruky. V každé kuchyni se stane… více informací

Bialetti Mukka Express 2 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bialetti Mukka Express 2
Kde koupit:
obchody Bialetti Mukka Express 2
Kompletní specifikace:
popis Bialetti Mukka Express 2
Český návod:
návod Bialetti Mukka Express 2

Bialetti Moka Induction 6 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bialetti Moka Induction 6 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bialetti Moka Induction 6 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bialetti Moka Induction 6?

Bialetti Moka Induction 6 šálků – červená – také pro indukci Vařič pressa je vhodný pro všechny typy sporáků a to i na moderní indukci. Toto použití je možné díky kombinaci prvotřídní magnetické nerezové oceli (spodní část) a hliníku (horní konvička), což je nejlepší materiál pro přípravu kávy. Vlastnosti kávovaru Bialetti Moka Induction Vařič espressa z kvalitního hliníku – nejvhodnější materiál pro přípravu kávy Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce Nezaměnitelná chuť a aroma čerstvě připravené kávy z presovače Není vhodné do myčky na nádobí Objem: 300 ml (na 6 šálků espressa) Pro přípravu espressa: Před prvním použití prosím omýjte všechni části vařiče teplou vodou (bez saponátu). Z hygienických důvodů, není vhodné první připravené espesso konzumovat. Odšroubujte horní část,… více informací

Bialetti Moka Induction 6 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bialetti Moka Induction 6
Kde koupit:
obchody Bialetti Moka Induction 6
Kompletní specifikace:
popis Bialetti Moka Induction 6
Český návod:
návod Bialetti Moka Induction 6

BIALETTI Moka Express 6 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BIALETTI Moka Express 6 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BIALETTI Moka Express 6 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BIALETTI Moka Express 6?

Bialetti Moka Express 6 šálků Vlastnosti kávovaru Bialetti Moka express Vařič espressa z kvalitního hliníku – nejvhodnější materiál pro přípravu kávy. Vhodné pro všechny typy sporáků krom indukce Nezaměnitelná chuť a aroma čerstvě připravené kávy z presovače. Není vhodné do myčky na nádobí Objem: 300 ml (pro 6 šálků espressa) Rozměry: Ø 910x výška 21,5 cm Pro přípravu espressa: Před prvním použití prosím omýjte všechni části vařiče teplou vodou (bez saponátu). Z hygienických důvodů, není vhodné první připravené espesso konzumovat. Odšroubujte horní část, držením spodní části a točením horní části proti směru hodinových ručiček. Vytáhněte filtr ze spodní části. Do spodní části nalijte dostatečné množství vody, ale ne více než po bezpečnostní ventil. Za žádných okolností… více informací

BIALETTI Moka Express 6 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BIALETTI Moka Express 6
Kde koupit:
obchody BIALETTI Moka Express 6
Kompletní specifikace:
popis BIALETTI Moka Express 6
Český návod:
návod BIALETTI Moka Express 6

Bialetti Moka Express 4 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bialetti Moka Express 4 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bialetti Moka Express 4 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bialetti Moka Express 4?

Bialetti Moka Express 4 šálky Vlastnosti kávovaru Bialetti Moka express Vařič espressa z kvalitního hliníku – nejvhodnější materiál pro přípravu kávy. Vhodné pro všechny typy sporáků krom indukce Nezaměnitelná chuť a aroma čerstvě připravené kávy z presovače. Není vhodné do myčky na nádobí Objem: 200 ml (pro 4 šálky espressa) Rozměry: Ø 9 x výška 18 cm Pro přípravu espressa: Před prvním použití prosím omýjte všechni části vařiče teplou vodou (bez saponátu). Z hygienických důvodů, není vhodné první připravené espesso konzumovat. Odšroubujte horní část, držením spodní části a točením horní části proti směru hodinových ručiček. Vytáhněte filtr ze spodní části. Do spodní části nalijte dostatečné množství vody, ale ne více než po bezpečnostní ventil. Za žádných okolností nenaplňujte… více informací

Bialetti Moka Express 4 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bialetti Moka Express 4
Kde koupit:
obchody Bialetti Moka Express 4
Kompletní specifikace:
popis Bialetti Moka Express 4
Český návod:
návod Bialetti Moka Express 4

Bialetti Moka Express 3 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bialetti Moka Express 3 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bialetti Moka Express 3 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bialetti Moka Express 3?

Bialetti Moka Express 3 šálky Vlastnosti kávovaru Bialetti Moka express Vařič espressa z kvalitního hliníku – nejvhodnější materiál pro přípravu kávy. Vhodné pro všechny typy sporáků krom indukce Nezaměnitelná chuť a aroma čerstvě připravené kávy z presovače. Není vhodné do myčky na nádobí Objem: 150 ml (pro 3 šálky espressa) Rozměry: Ø 8,5 x výška 16 cm Pro přípravu espressa: Před prvním použití prosím omýjte všechni části vařiče teplou vodou (bez saponátu). Z hygienických důvodů, není vhodné první připravené espesso konzumovat. Odšroubujte horní část, držením spodní části a točením horní části proti směru hodinových ručiček. Vytáhněte filtr ze spodní části. Do spodní části nalijte dostatečné množství vody, ale ne více než po bezpečnostní ventil. Za žádných okolností nenaplňujte… více informací

Bialetti Moka Express 3 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bialetti Moka Express 3
Kde koupit:
obchody Bialetti Moka Express 3
Kompletní specifikace:
popis Bialetti Moka Express 3
Český návod:
návod Bialetti Moka Express 3

Bialetti Mini Express 2 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bialetti Mini Express 2 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bialetti Mini Express 2 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bialetti Mini Express 2?

Hlavní Přednosti: Tradice firmy Bialetti od roku 1919. Neotřelý design, kterým oslníte Nedestruktivní bezpečnostní ventil. Snadno dostupné náhradní díly (těsnění, rukojeť,…). Objem 100 ml. Připrava možná pouze do dvou šálků současně. Zajímavosti: Italové tvrdí, že moka kávovar musí být hliníkový. Po několika připravených porcích kávy dostane povrch kávovou patinu, která je tak ceněná a dotváří chuťový profil kávy. Zlí jazykové ovšem tvrdí, že je to mýtus a vznikl z toho důvodu, že italské ženy nechtěly pracně umývat kávový povlak. Ať to tehdy bylo jakkoli, káva se v těchto kávovarech osvědčila natolik, že i po příchodu espressa, neztratila své půvabné místo ve způsobech přípravy kávy. Každá moka konvička musí být z bezpečnostních důvodů vybavena… více informací

Bialetti Mini Express 2 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bialetti Mini Express 2
Kde koupit:
obchody Bialetti Mini Express 2
Kompletní specifikace:
popis Bialetti Mini Express 2
Český návod:
návod Bialetti Mini Express 2