FORLIVING pískoviště-bazén Sandy modré recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu FORLIVING pískoviště-bazén Sandy modré a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt FORLIVING pískoviště-bazén Sandy modré před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na FORLIVING pískoviště-bazén Sandy modré?

FORLIVING pískoviště-bazén Sandy modré důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze FORLIVING pískoviště-bazén Sandy modré
Kde koupit:
obchody FORLIVING pískoviště-bazén Sandy modré
Kompletní specifikace:
popis FORLIVING pískoviště-bazén Sandy modré
Český návod:
návod FORLIVING pískoviště-bazén Sandy modré

Plastové dětské pískoviště nebo bazének Sandy ve tvaru mušle. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností, snadnou údržbou. Vyznačuje se také snadnou skladovatelností. Díky použití UV filtrů je Sandy stálobarevný a má dlouhodobou pevnost. Při koupi 2 kusů mušle lze pískovistě zavřít a zabezpečit proti zažádoucím nečistotám. Výše uvedená cena je za jedno křídlo pískoviště Sandy ( viz. hlavní obrázek ). Barva modrá a variantu s jedním nebo 2 křídly za příplatek (viz. varianty).
Rozměry křídla: – 88x102x21 cm  
více informací

Zahradní sestava nábytku BRAVO recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Zahradní sestava nábytku BRAVO a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Zahradní sestava nábytku BRAVO před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Zahradní sestava nábytku BRAVO?

Zahradní sestava nábytku BRAVO důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Zahradní sestava nábytku BRAVO
Kde koupit:
obchody Zahradní sestava nábytku BRAVO
Kompletní specifikace:
popis Zahradní sestava nábytku BRAVO
Český návod:
návod Zahradní sestava nábytku BRAVO

Zahradní dřevěná sestava, která zahrnuje 2 lavice + stůl. Set je vyrobený z borovicového dřeva s kovovou podnoží. Dřevo je impregnováno v dubové barvě + lak. Velkou výhodou tohoto setu je možnost složení podnože- je tak jednodušší ho uložit či převážet. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, zněhož jevýrobek zhotoven, je kvalitní a zdravé. stůl: 160x60x76cm lavice: 160x30x47/88cm barva: impregnace vdubové barvě+lak materiál: borovice rozměr balení: 2 krabice – cca 165x65x30 cm hmotnost: 50kg
Technické údaje:

výška lavičky: 88cm
šířka lavičky: 30cm
délka lavičky: 30cm
výška stolu: 78cm
šířka stolu: 160cm
délka stolu: 60cm
nosnost lavičky: 3x90kg
nosnost stolu: 50kg
materiál: kov + borovice
barva: impregnace v dubové barvě + lak
hmotnost… více informací

Bibl Zahradní ratanový nábytek Provence recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bibl Zahradní ratanový nábytek Provence a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bibl Zahradní ratanový nábytek Provence před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bibl Zahradní ratanový nábytek Provence?

Provence Ratanový zahradní set Provence je vyroben z odolného polypropylenu v imitaci ratanu v barvě antracit s šedými poduškami. Výhodou setu je snadná údržba, odolnost vůči výkyvům pošasí (povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření). Set se skládá rohového sofa a stolku. Rozměry: – stůl: 59x59x33cm- rohová pohovka: 196x196x80x67cm (délka x šířka x výška x hloubka) … více informací

Bibl Zahradní ratanový nábytek Provence důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bibl Zahradní ratanový nábytek Provence
Kde koupit:
obchody Bibl Zahradní ratanový nábytek Provence
Kompletní specifikace:
popis Bibl Zahradní ratanový nábytek Provence
Český návod:
návod Bibl Zahradní ratanový nábytek Provence

BIBL Lavice Orchidea bílá recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BIBL Lavice Orchidea bílá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BIBL Lavice Orchidea bílá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BIBL Lavice Orchidea bílá?

Plastová zahradní lavice Orchidea s rozměry 145x49x74 cm. Svým jednoduchým designem je vhodná do každé zahrady a pro venkovní posezení. BIBL Lavice Orchidea bílá od výrobce BIBL v kategorii Heureka.cz | Dům a zahrada | Zahradní nábytek | Zahradní lavice za skvělé ceny na e-shopu FHnabytekplus.cz … více informací

BIBL Lavice Orchidea bílá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BIBL Lavice Orchidea bílá
Kde koupit:
obchody BIBL Lavice Orchidea bílá
Kompletní specifikace:
popis BIBL Lavice Orchidea bílá
Český návod:
návod BIBL Lavice Orchidea bílá

BIBL LARIANA plastová zahradní lavice recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BIBL LARIANA plastová zahradní lavice a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BIBL LARIANA plastová zahradní lavice před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BIBL LARIANA plastová zahradní lavice?

Výhody plastového zahradního nábytku jsou především jeho snadná údržba, skladovatelnost a maximální komfort za přijatelnou cenu. Použitím UV filtrů vyniká nábytek svou stálobarevností. Použité technologie přispívají k dlouhodobé pevnosti nábytku. Zpříjemní chvíle strávené venku na čerstvém vzduchu ať už se jedná o zahrady rodinných domků, chat či chalup nebo předzahrádky restaurací. Zahradní nábytek ocení všechny věkové kategorie. Nosnost 220 kg. … více informací

BIBL LARIANA plastová zahradní lavice důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BIBL LARIANA plastová zahradní lavice
Kde koupit:
obchody BIBL LARIANA plastová zahradní lavice
Kompletní specifikace:
popis BIBL LARIANA plastová zahradní lavice
Český návod:
návod BIBL LARIANA plastová zahradní lavice