Bielmeier BHG 601 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bielmeier BHG 601 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bielmeier BHG 601 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bielmeier BHG 601?

Bielmeier BHG 601 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bielmeier BHG 601
Kde koupit:
obchody Bielmeier BHG 601
Kompletní specifikace:
popis Bielmeier BHG 601
Český návod:
návod Bielmeier BHG 601

Kvalita sušičky je mnohokrát prověřená nezávislými světovými testy a oceněna několika mezinárodními cenami.
Tato sušička ovoce je výjimečná svou konstrukcí. V žádné jiné sušičce ovoce nemůžete zpracovávat různé druhy ovoce nebo zeleniny s houbami, aniž by nepřevzaly ostatní pachy! V této sušičce je vzduch veden ventilátorem středem ze shora, je rovnoměrně ohříván speciální kuželovou topnou spirálou a lehkým přetlakem rozdělen do každého patra, kde šetrným způsobem vysušuje suroviny. Každé sušící plato má vlastní odvětrávání pro zachování jednotlivých vůní při sušení více druhů najednou. Sušička ovoce je vybavena časovým spínačem, který se automaticky vypne po ukončení programu sušení.
Průhledné víko s ventilátorem vzduchu.
Nastavitelný termostat se třemi stupni výkonu.
Poloha 1 cca…. více informací

Bielmeier BHG 411.5 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bielmeier BHG 411.5 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bielmeier BHG 411.5 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bielmeier BHG 411.5?

Zavařovací automat BIELMEIER BHG 411.5 s výpustným nerezovým kohoutem 1/4″ Výhody : K zavařování a sterilizaci ovoce a zeleniny i k vaření piva Výpustný nerezový kohout 1/4″ Použitelný na mnoha místech díky vlastnímu topnému zdroji Nastavitelná konstantní teplota pomocí digitálního termostatu LED displej s ergonomickým tlačítkem, umožňující přesné nastavení teploty a času Vhodný také pro přípravu pokrmů díky uzavřenému dnu Individuální vaření bez chemických přísad, velkého množství cukru nebo ochucovadel Podrobné informace : Ovládací LED displej Příkon: 1800 W Časový spínač od 1 – 120 min. (Časový spínač se spustí až po dosažení zvolené teploty!) Regulace teploty: od 30°C – 100°C do bodu varu Ochrana proti přehřátí a chodu naprázdno Objem nádoby: 27 l (místo pro 14 – 18 zavařovacích… více informací

Bielmeier BHG 411.5 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bielmeier BHG 411.5
Kde koupit:
obchody Bielmeier BHG 411.5
Kompletní specifikace:
popis Bielmeier BHG 411.5
Český návod:
návod Bielmeier BHG 411.5