Bio-Groom Ear Fresh Pudr depilační adstringentní 24g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bio-Groom Ear Fresh Pudr depilační adstringentní 24g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bio-Groom Ear Fresh Pudr depilační adstringentní 24g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bio-Groom Ear Fresh Pudr depilační adstringentní 24g?

Bio-Groom Ear Fresh Pudr depilační adstringentní 24g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bio-Groom Ear Fresh Pudr depilační adstringentní 24g
Kde koupit:
obchody Bio-Groom Ear Fresh Pudr depilační adstringentní 24g
Kompletní specifikace:
popis Bio-Groom Ear Fresh Pudr depilační adstringentní 24g
Český návod:
návod Bio-Groom Ear Fresh Pudr depilační adstringentní 24g

Ear Fresh Bio-Groom představuje depilační pudr pro psy na odstranění chlupů ve zvukovodu. Ušní pudr, který účinně napomáhá udržovat uši vašeho psa čisté a suché.
Obsahuje kyselinu boritou a výrazně usnadňuje vytrhávání chloupků z ušních kanálků psa. Vytrhávání chloupků je za pomocí tohoto pudru podstatně rychlejší a hlavně pro zvíře téměř bezbolestné. Výrobek je zcela bezpečný pro psy i kočky.
Návod k použití
Nadzvedněte ušní boltec a malé množství pudru nasypejte do zvukovodu. Mírným tlakem zmáčkněte vstup do zvukovodu a promněte, aby se pudr nalepil na chlupy. Pomocí prstů, pinzety nebo nejlépe pomocí chirurgického peánu vytrhávejte chloupky po malých částech. Zbytek pudru není nutno z ucha odstraňovat.
více informací