Biofarmab Arnika gel 500 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biofarmab Arnika gel 500 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biofarmab Arnika gel 500 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biofarmab Arnika gel 500 ml?

Biofarmab Arnika gel 500 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biofarmab Arnika gel 500 ml
Kde koupit:
obchody Biofarmab Arnika gel 500 ml
Kompletní specifikace:
popis Biofarmab Arnika gel 500 ml
Český návod:
návod Biofarmab Arnika gel 500 ml

Arnika gel pro koně 500ml Složení: Výtažek z arniky, izopropanol, gelový nosič Masážní gel pro uvolnění svalů. Aplikace: Vytlačte dostatečné množství gelu na ruce a důkladně masírujte cílové svaly. Po aplikaci přikryjte vlhku utěrkou.
více informací

Biofarmab Swede Clay 4 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biofarmab Swede Clay 4 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biofarmab Swede Clay 4 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biofarmab Swede Clay 4 kg?

Biofarmab Swede Clay 4 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biofarmab Swede Clay 4 kg
Kde koupit:
obchody Biofarmab Swede Clay 4 kg
Kompletní specifikace:
popis Biofarmab Swede Clay 4 kg
Český návod:
návod Biofarmab Swede Clay 4 kg

Chladivý jíl pro koně.
Výrobek funguje jako tepelná výměna tím, že pomáhá odčerpat přebytečné teplo z koňských nohou. Použití je vhodné po práci a jako prostředek denní péče o nohy sportovních koní. K okamžitému použití, není třeba ředit, snadno roztíratelný. Používán a doporučován veterináři a trenéry. Výrobek neobsahuje žádné dopingové látky.
Použití:

Rychlé zchlazení: rozetřeme tlustou vrstvu přímo na místo a ponecháme tak dlouho, dokud se jíl nevysuší. Po zchlazení není nutné umývat nebo odloupávat, protože jíl sám odpadne.
Pomalé zchlazení: kolem naneseného jílu omotáme papírovou pásku a zabandážujeme. Poté následuje pomalý chladivý efekt, který je vystřídán efektem hřejivým. Funguje podobně jako stájová bandáž.

Složení: síran hořečnatý, ledová kyselina octová, síran hlinitý… více informací