Biokat´sBianco Fresh 10kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biokat´sBianco Fresh 10kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biokat´sBianco Fresh 10kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biokat´sBianco Fresh 10kg?

Biokat´sBianco Fresh 10kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biokat´sBianco Fresh 10kg
Kde koupit:
obchody Biokat´sBianco Fresh 10kg
Kompletní specifikace:
popis Biokat´sBianco Fresh 10kg
Český návod:
návod Biokat´sBianco Fresh 10kg

SKHK. Kočičí podestýlka Biokats Fresh je hrubozrnná, světlé barvy s jemnou příjemnou svěží vůní. Stelivo pro kočky Biokats Fresh dodá kočičí toaletě pro člověka i zvíře čerstvou vůni jarní louky. Podestýlka je s příjemně aromatickou látkou ze 100% přírodního jílu. Pohlcuje zápach na velmi dlouhou dobu. Má vysokou užitnost (vysoká schopnost hrudkovatosti), je extra hygienická a má bezprašná zrna.

Použití: Do důkladně vyčištěné kočičí toalety nasypeme vrstvu podestýlky (5 cm). Po vykonání potřeby vznikne hrudka, která se po ztuhnutí a zahrabání kočkou vybere lopatkou.
Upozornění: Nevhodné ke kompostaci a splachování v toaletě, použité stelivo odhazujte do komunálního odpadu.

více informací

Biokat´s Micro White Fresh 14l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biokat´s Micro White Fresh 14l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biokat´s Micro White Fresh 14l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biokat´s Micro White Fresh 14l?

Biokat´s Micro White Fresh 14l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biokat´s Micro White Fresh 14l
Kde koupit:
obchody Biokat´s Micro White Fresh 14l
Kompletní specifikace:
popis Biokat´s Micro White Fresh 14l
Český návod:
návod Biokat´s Micro White Fresh 14l

Biokat´s Micro White Fresh je hrudkující jílové stelivo. Extra jemná zrna jsou díky vysoké účinnosti velmi oblíbená. Navíc jsou pro kočky příjemná, neboť jsou šetrnější k tlapkám. Biokat´s Micro White Fresh je mimořádně jemné stelivo, na 99% neprašné a má bílá zrna.
Jemná podestýlka od Biokat´s voní jako čerstvá tráva a bylinky. Kočkolit Biokat’s je mimořádně účinný. Při kontaktu s tekutinou se vytvoří hrudky, které vážou jak tekutinu, tak i nepříjemný zápach. Pro výrobu steliva Biokat’s je použit kvalitní jíl s dobrou vazbou zápachu a spolehlivou savostí. Tím je kočkolit Biokat’s hygienický a mimořádný.
Rozdíly barvy a přírodní materiály nemají vliv na kvalitu.
Kočkolit Biokat´s Micro White Fresh v přehledu: hrudkující kočkolit ze 100% čistého přírodního jílu mimořádně jemná, bílá zrna -… více informací

Biokat´sMicro Classic 14l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biokat´sMicro Classic 14l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biokat´sMicro Classic 14l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biokat´sMicro Classic 14l?

Biokat´sMicro Classic 14l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biokat´sMicro Classic 14l
Kde koupit:
obchody Biokat´sMicro Classic 14l
Kompletní specifikace:
popis Biokat´sMicro Classic 14l
Český návod:
návod Biokat´sMicro Classic 14l

Hrudkující stelivo pro kočky, kvalita z Německa, extra jemný granulát. Tento kočkolit má 4 x vyšší užitnost než jiné běžné kočkolity. Biokats Micro je vysoce užitný kočkolit: 1 litr Biokats Micro váže minimálně 3 litry tekutiny.
Použití:
Do důkladně vyčištěné kočičí toalety nasypeme vrstvu podestýlky (5 cm). Po vykonání potřeby vznikne hrudka, která se po ztuhnutí a zahrabání kočkou vybere lopatkou.
Upozornění:
Nevhodné ke kompostaci a splachování v toaletě, použité stelivo odhazujte do komunálního odpadu.
více informací