Tunel pro kočky Pawty – nový design – d 100 x Ø 25 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Tunel pro kočky Pawty – nový design – d 100 x Ø 25 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Tunel pro kočky Pawty – nový design – d 100 x Ø 25 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Tunel pro kočky Pawty – nový design – d 100 x Ø 25 cm?

Tunel pro kočky Pawty – nový design – d 100 x Ø 25 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Tunel pro kočky Pawty – nový design – d 100 x Ø 25 cm
Kde koupit:
obchody Tunel pro kočky Pawty – nový design – d 100 x Ø 25 cm
Kompletní specifikace:
popis Tunel pro kočky Pawty – nový design – d 100 x Ø 25 cm
Český návod:
návod Tunel pro kočky Pawty – nový design – d 100 x Ø 25 cm

Hrát si, lovit, či se ukrývat – k tomu všemu může Vašemu mazlíčkovi sloužit tunel Pawty s novým potiskem tlapek! Zabudovaná šustící fólie upoutá pozornost kočky a láká ji ke hře. Ještě více zábavy přináší míček zavěšený u vchodu. Otvor uprostřed tunelu slouží jako dodatečný vchod a východ nebo poslouží jako okénko. Tunel pro kočky Pawty není jen zábavnou hračkou, ale poslouží také jako teplé a útulné místečko pro odpočinek. Je jedno, zda zde bude kočka spát či se ukrývat – hebký vnitřek prostě láká k přebývání. Pokud tunel právě nepoužíváte, můžete ho snadno složit, zajistit přiloženými popruhy se sponou a uložit. Díky tunelu Pawty budou společné hry vždy vzrušující! Tunel pro kočky Pawty v krátkém přehledu: Tunel pro kočky s novým, černým potiskem tlapek, na hraní, dovádění a ukrývání… více informací