Bosch Cat Sanabelle Sensitive kuře 10 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bosch Cat Sanabelle Sensitive kuře 10 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bosch Cat Sanabelle Sensitive kuře 10 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bosch Cat Sanabelle Sensitive kuře 10 kg?

Bosch Cat Sanabelle Sensitive kuře 10 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bosch Cat Sanabelle Sensitive kuře 10 kg
Kde koupit:
obchody Bosch Cat Sanabelle Sensitive kuře 10 kg
Kompletní specifikace:
popis Bosch Cat Sanabelle Sensitive kuře 10 kg
Český návod:
návod Bosch Cat Sanabelle Sensitive kuře 10 kg

Bosch Cat Sanabelle Adult Poultry je snadno stravitelné a chutné kompletní krmivo, které odpovídá nárokům dospělých koček a především těch, které žijí převážně v bytě. Vyvážený obsah minerálních látek, stopových prvků a vitamínů jsou základem pro radost ze života Vaší kočky a její vitalitu. Podporuje také přirozenou obranyschopnost organismu.
Sanabelle Adult krmivo pro kočky přesvědčí díky:
Obsahu důležitých přírodních antioxidantů jako vitamín C a vitamín E a stopového prvku selenu , které chrání organismus před odpadními produkty látkové výměny a působí proti stárnutí
Příjem a vylučování vody jsou podporovány přirozeně speciálně vyvinutým tzv. „Water-Transit-Agent“. Předchází se tak tvorbě močových kamenů a i z nich plynoucímu poškození ledvin.
Vysoký obsah omega-3 a omega-6 nenasycených… více informací