CALTER Zastřešení bazénu 5 x 4,33 x 2,5 m recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu CALTER Zastřešení bazénu 5 x 4,33 x 2,5 m a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CALTER Zastřešení bazénu 5 x 4,33 x 2,5 m před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na CALTER Zastřešení bazénu 5 x 4,33 x 2,5 m?

Univerzální zastřešení je vhodné pro všechny typy vířivých van a bazénů do průměru 3.66 m a to jak nadzemních, tak i zapuštěných. Víceúčelové zastřešení lze využít pro příjemná posezení na vaší zahradě a mnoho dalších příležitostí. Svou barvou se výborně hodí na každou zahradu jako decentní doplněk bazénu a zeleně. Stěny jsou vyrobeny z průhledného PVC. Cirkulace vzduchu je zajištěna pomocí odvětrávacích otvorů. Výhody zastřešení: – Prodloužení koupací sezóny – ohřev vody (skleníkový efekt). – Udržení teploty vody, zejména v noci. – Snadná údržba bazénu a uspoření času – zabraňuje padání nečistot a dešťové vody do bazénu. – Snížení nákladů na bazénovou chemii – snižuje odpařování vody a chemických přípravků. – Bezpečnost dětí a zvířat – možnost plného uzavření. Technická charakteristika… více informací

CALTER Zastřešení bazénu 5 x 4,33 x 2,5 m důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze CALTER Zastřešení bazénu 5 x 4,33 x 2,5 m
Kde koupit:
obchody CALTER Zastřešení bazénu 5 x 4,33 x 2,5 m
Kompletní specifikace:
popis CALTER Zastřešení bazénu 5 x 4,33 x 2,5 m
Český návod:
návod CALTER Zastřešení bazénu 5 x 4,33 x 2,5 m