Canpol Babies Melaminové lžičky 2 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Canpol Babies Melaminové lžičky 2 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Canpol Babies Melaminové lžičky 2 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Canpol Babies Melaminové lžičky 2 ks?

Sada dvou lžiček ideálních zvláště na tekutou stravu – jsou dost hluboké a prostorné – je tvořena velkou (17,5cm) a malou lžičkou (14cm) je vyrobena z kvalitního melaminu se zatavenými barevnými motivy (nedostávají se do kontaktu s jídlem). POPIS: Je určena pro děti, které se učí samostatně jíst. Zaoblené tvary zabraňují poranění citlivých dětských dásní. Udržujte v čistotě. Po každém použití myjte v teplé vodě, případně vypařte vařící vodou. Můžete mýt v myčce na nádobí. Nepoužívejte v mikrovlné troubě. VELMI OBLÍBENÉ RŮZNÉ OBRÁZKY: Melaminové lžičky jsou vyrobeny pouze (100%) z kvalitního melaminu. Barevné obrázky jsou zataveny uvnitř materiálu, nedostávají se do kontaktu s jídlem. V balení 2ks – menší a větší. Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším… více informací

Canpol Babies Melaminové lžičky 2 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Canpol Babies Melaminové lžičky 2 ks
Kde koupit:
obchody Canpol Babies Melaminové lžičky 2 ks
Kompletní specifikace:
popis Canpol Babies Melaminové lžičky 2 ks
Český návod:
návod Canpol Babies Melaminové lžičky 2 ks