Carnilove Cat Lamb & Wild Boar Adult Sterilised 6 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Carnilove Cat Lamb & Wild Boar Adult Sterilised 6 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Carnilove Cat Lamb & Wild Boar Adult Sterilised 6 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Carnilove Cat Lamb & Wild Boar Adult Sterilised 6 kg?

Carnilove Cat Lamb & Wild Boar Adult Sterilised 6 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Carnilove Cat Lamb & Wild Boar Adult Sterilised 6 kg
Kde koupit:
obchody Carnilove Cat Lamb & Wild Boar Adult Sterilised 6 kg
Kompletní specifikace:
popis Carnilove Cat Lamb & Wild Boar Adult Sterilised 6 kg
Český návod:
návod Carnilove Cat Lamb & Wild Boar Adult Sterilised 6 kg

Superprémiové, holistické krmivo s jehněčím masem a masem z divokého prasete pro kastrované kočky.
Kompletní krmivo pro dospělé kočky.
Dospělé kočky potřebují pro udržení kondice potravu bohatou na kvalitní bílkoviny s dostatečným a vyváženým obsahem potřebných aminokyselin.
Carnilove Lamb & Wild Boar for Adult Cats je navržen s respektem k přirozené skladbě potravy koček.
Jehněčí maso a zvěřina jsou vysoce stravitelné dietetické proteiny, ideální pro udržení perfektní tělesné kondice kastrovaných koček.
Kontrolovaný obsah minerálů udržuje správnou funkci ledvin a močového ústrojí a přírodní antioxidanty z ovoce a bylin mají čisticí a protizánětlivé účinky.

Krmný návod: viz tabulka na obale.
Složení: 35% kančí masová moučka, 24% jehněčí z volného chovu, 19% žlutý hrách, 6% kuřecí… více informací

Carnilove Cat Salmon & Turkey for Kittens HG 6 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Carnilove Cat Salmon & Turkey for Kittens HG 6 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Carnilove Cat Salmon & Turkey for Kittens HG 6 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Carnilove Cat Salmon & Turkey for Kittens HG 6 kg?

Carnilove Cat Salmon & Turkey for Kittens HG 6 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Carnilove Cat Salmon & Turkey for Kittens HG 6 kg
Kde koupit:
obchody Carnilove Cat Salmon & Turkey for Kittens HG 6 kg
Kompletní specifikace:
popis Carnilove Cat Salmon & Turkey for Kittens HG 6 kg
Český návod:
návod Carnilove Cat Salmon & Turkey for Kittens HG 6 kg

Carnilove Salmon & Turkey for Kittens je kompletní superprémiové krmivo pro koťata. Složení krmiva podporuje zdravý růst a optimální tělesný vývoj koťat.
U koťat je nesmírně důležité vybrat krmivo bohaté na kvalitní proteiny, tuky, vitamíny a esenciální živiny pro zdravý růst a optimální tělesný vývoj. Carnilove Salmon & Turkey for Kittens je navržen s respektem k přirozené skladbě potravy koťat.
Základní složku receptury tvoří losos a krocan, zdroje esenciálních aminokyselin. V kombinaci s lesním ovocem, zeleninou a bylinami poskytuje tato výživa každodenně potřebné živiny, vitamíny, minerály a antioxidanty pro správný vývoj kostry, svalstva a formování přirozené imunity.

Krmný návod: Viz obal. Denní dávku je nutné přizpůsobit aktuálním potřebám, aktivitě a zdravotnímu stavu Vaší… více informací