Cat Mate Kočičí dvířka Large 4P Cat Flap (Š 23,5 x V 25,2 cm) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Cat Mate Kočičí dvířka Large 4P Cat Flap (Š 23,5 x V 25,2 cm) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cat Mate Kočičí dvířka Large 4P Cat Flap (Š 23,5 x V 25,2 cm) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cat Mate Kočičí dvířka Large 4P Cat Flap (Š 23,5 x V 25,2 cm)?

Cat Mate Kočičí dvířka Large 4P Cat Flap (Š 23,5 x V 25,2 cm) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cat Mate Kočičí dvířka Large 4P Cat Flap (Š 23,5 x V 25,2 cm)
Kde koupit:
obchody Cat Mate Kočičí dvířka Large 4P Cat Flap (Š 23,5 x V 25,2 cm)
Kompletní specifikace:
popis Cat Mate Kočičí dvířka Large 4P Cat Flap (Š 23,5 x V 25,2 cm)
Český návod:
návod Cat Mate Kočičí dvířka Large 4P Cat Flap (Š 23,5 x V 25,2 cm)

Velké kočky musí mít přizpůsobenou i velikost doplňků v domácnosti. Dvířka do dveří běžně dostupná na trhu nemusí Vaší kočce velikostně vyhovovat a je tak třeba koupit dvířka s větším průchodem. Cat Mate Large 4P Cat Flap dvířka jsou speciálně navržená pro kočky velkých ras nebo menší psy, kteří nepřesahují v kohoutku 36 cm. Dvířka můžete zabudovat do dveří o šíři až 50 mm. Nastavit je lze na následující 4 režimy: pouze ven pouze dovnitř oběma směry zcela zavřeno Cat Mate Large 4P Cat Flap dvířka v přehledu: ideální pro všechny druhy dveří, lze umístit až do 50 mm tloušťky dveří v bílé nebo hnědé barvě s průhlednou klapkou velikost: celková velikost: 23,5 x 25,2 cm rozměry otvoru klapky: 18 x 19,7 cm výřez: 21,0 x 22,7 cm
více informací

Cat Mate pítko pro domácí zvířata – Náhradní filtr (6 ks) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Cat Mate pítko pro domácí zvířata – Náhradní filtr (6 ks) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Cat Mate pítko pro domácí zvířata – Náhradní filtr (6 ks) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Cat Mate pítko pro domácí zvířata – Náhradní filtr (6 ks)?

Cat Mate pítko pro domácí zvířata – Náhradní filtr (6 ks) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Cat Mate pítko pro domácí zvířata – Náhradní filtr (6 ks)
Kde koupit:
obchody Cat Mate pítko pro domácí zvířata – Náhradní filtr (6 ks)
Kompletní specifikace:
popis Cat Mate pítko pro domácí zvířata – Náhradní filtr (6 ks)
Český návod:
návod Cat Mate pítko pro domácí zvířata – Náhradní filtr (6 ks)

Psi a kočky milují čerstvou, okysličenou vodu. S Cat Mate pítkem pro domácí zvířata nebude občerstvení pro Vašeho miláčka žádným problémem. Pítko zajišťuje čerstvou vodu, která je neustále v pohybu. Pumpa a filtr s aktivním uhlím jsou součástí balení. Je možné nastavit výšku pití Tichý chod Misky je možné mýt v myčce Vhodné pro kočky a malé psy Doporučeno veterináři, aby Váš domácí mazlíček zůstal zdravý a čilý Technické vlastnosti: Objem ca. 2 litry Rozměry: Š 21 cm x D 25 cm x V 17 cm Hmotnost: cca. 1 kg Čerpadlo: spotřeba proudu 2W, výkon 230-240 V Provoz na nízké napětí, s 3-metrovým přídavným kabelem Délka kabelu 3 m Záruka 3 roky ( záruka na pumpu 12 měsíců) Náhradní pumpa: Upozornění: Náhradní pumpa je dodávána bez síťového adaptéru. Doporučení: Doporučuje se vyměnit vodu jednou za… více informací