ErgoOffice Paraván PLEXIK v120 cm s plexisklem recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ErgoOffice Paraván PLEXIK v120 cm s plexisklem a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ErgoOffice Paraván PLEXIK v120 cm s plexisklem před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ErgoOffice Paraván PLEXIK v120 cm s plexisklem?

ErgoOffice Paraván PLEXIK v120 cm s plexisklem důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ErgoOffice Paraván PLEXIK v120 cm s plexisklem
Kde koupit:
obchody ErgoOffice Paraván PLEXIK v120 cm s plexisklem
Kompletní specifikace:
popis ErgoOffice Paraván PLEXIK v120 cm s plexisklem
Český návod:
návod ErgoOffice Paraván PLEXIK v120 cm s plexisklem

Samostatný paraván pro rozdělení prostoru s výplní z čirého plexiskla. Stěny paravánu jsou vybaveny bočním, horní i spodním hliníkovým profilem. Paraván je možné sestavit do libovolného propojení. Šířku paravanu si zvolíte níže. Paraván je dodáván bez stabilizačních nohou, které je nutno objednat zvlášť. Prodloužená záruka 60 měsíců. Níže si také zvolíte jaké plexisklo chcete. Lehký paravánový systém vhodný pro kancelářské a společenské prostory.
Paravány tvoří rámová konstrukce z eloxovaného hliníkového profilu, s plexisklovou výplní. Plexisklová výplň čirá – použití tam, kde je zapotřebí rozdělit prostor, ale ponechat průhled. Plexisklová výplň opál – mléčné plexisklo s propustností světla 78 %. Tato výplň propouští dostatečné množství světla, ale není průhledná. Veškeré osoby, či… více informací