České pivní sety Lavice k pivnímu setu 160 x 25 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu České pivní sety Lavice k pivnímu setu 160 x 25 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt České pivní sety Lavice k pivnímu setu 160 x 25 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na České pivní sety Lavice k pivnímu setu 160 x 25 cm?

Pořádáte kulturní, stanovou, gastronomickou či jinou společenskou akci a hledáte pro ni vhodné posezení? České pivní sety jsou pro vás ideální volbou! Při výrobě klademe důraz především na kvalitu produktu. Naše lavice a stoly jsou tedy odolné vůči vysoké zátěži, povětrnostním vlivům a intenzivnímu používání. Pro výrobu používáme smrkovou spárovku a ocelovou konstrukci se zámkem, vyrobenou z L profilů o síle 3 mm s výztuhou z ocelové kulatiny a pásoviny proti zaboření do měkkého podkladu. Dřevo i ocelová konstrukce jsou ošetřeny UV lazurou. Jedná se o český výrobek. Délka: 160 cm Šířka: 25 cm Výška: 48 cm Síla desky: 3 cm Hmotnost: 8 kg Nosnost lavice: 450 kg Povrchová úprava dřeva: lak Povchová úprava konstrukce: syntetický email RAL6005 Typ… více informací

České pivní sety Lavice k pivnímu setu 160 x 25 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze České pivní sety Lavice k pivnímu setu 160 x 25 cm
Kde koupit:
obchody České pivní sety Lavice k pivnímu setu 160 x 25 cm
Kompletní specifikace:
popis České pivní sety Lavice k pivnímu setu 160 x 25 cm
Český návod:
návod České pivní sety Lavice k pivnímu setu 160 x 25 cm