Porcelán Dubí Cibulák slánka 0,70 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Porcelán Dubí Cibulák slánka 0,70 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Porcelán Dubí Cibulák slánka 0,70 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Porcelán Dubí Cibulák slánka 0,70 l?

Porcelán Dubí Cibulák slánka 0,70 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Porcelán Dubí Cibulák slánka 0,70 l
Kde koupit:
obchody Porcelán Dubí Cibulák slánka 0,70 l
Kompletní specifikace:
popis Porcelán Dubí Cibulák slánka 0,70 l
Český návod:
návod Porcelán Dubí Cibulák slánka 0,70 l

MIMOŘÁDNÁ AKCE -50%. Platí do vyprodání omezených skladových zásob. Cibuláková slánka závěsná s dřevěným víčkem s nápisem Sůl – originální cibulák, cibulový porcelán Dubí 1.jakost Výška 17 cm, š+h 14 x 9 cm, objem 0,70 l,  500 g Cibulová malba je pod glazurou, malba je nesmytelná. Malbu lze narušit pouze rozbitím výrobku. ( glazura je tenký sklovitý povlak na povrchu výrobků.) Výrobek obsahuje materiál, který není vhodný do mikrovlnné trouby a myčky na nádobí. Výrobek je zdravotně nezávadný- viz. prohlášení o shodě http://www.originalcibulak.cz/prohlaseni-o-shode/ V České republice je několik výrobců cibuláku ale originální cibulák vyrábí pouze Český porcelán a.s. Dubí a v současné době používá tuto ochrannou známku: Známka prošla obměnami, které může najít zde : http://www.originalcibulak… více informací