Chuckit! Přetahovadlo Ultra Tug – Medium recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chuckit! Přetahovadlo Ultra Tug – Medium a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chuckit! Přetahovadlo Ultra Tug – Medium před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chuckit! Přetahovadlo Ultra Tug – Medium?

Chuckit! Přetahovadlo Ultra Tug – Medium důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chuckit! Přetahovadlo Ultra Tug – Medium
Kde koupit:
obchody Chuckit! Přetahovadlo Ultra Tug – Medium
Kompletní specifikace:
popis Chuckit! Přetahovadlo Ultra Tug – Medium
Český návod:
návod Chuckit! Přetahovadlo Ultra Tug – Medium

Chuck It! Přetahovadlo – Ultra Tug – Medium. Velice odolné přetahovadlo s poutkem. Průměr míčku: 6,5 cm. Velice odolné přetahovadlo s poutkem. Poutko je velice pevné a přitom pohodlné do ruky. Míček je vyroben ze stejného materiálu, jako legendární míčky Ultra Ball. Přetahovadlo je výborně viditelné, odolné a jednoduše omyvatelné. Velikostí je určeno pro velká plemena. Přetahovadlo je kompatibilní s házeči Chuckit!
více informací

Chuckit! Míč Ultra Ball střední 6,5cm 2ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chuckit! Míč Ultra Ball střední 6,5cm 2ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chuckit! Míč Ultra Ball střední 6,5cm 2ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chuckit! Míč Ultra Ball střední 6,5cm 2ks?

Chuckit! Míč Ultra Ball střední 6,5cm 2ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chuckit! Míč Ultra Ball střední 6,5cm 2ks
Kde koupit:
obchody Chuckit! Míč Ultra Ball střední 6,5cm 2ks
Kompletní specifikace:
popis Chuckit! Míč Ultra Ball střední 6,5cm 2ks
Český návod:
návod Chuckit! Míč Ultra Ball střední 6,5cm 2ks

Jedny z nejlepších aportovacích míčků s velkým odskokem. Dokonale pružné a velmí odolné. Perfektně padnou do házečů Chuckit!. Balení 2 ks. Patří mezi nejlepší aportovací míčky. Míčky Chuckit! Ultra Ball mají velký odskok, jsou dokonale pružné, výborně viditelné, velmi odolné a jednoduše omyvatelné.
Míčky jsou vyrobené z přírodní gumy. Milovníci vody ocení to, že bez problémů plavou. Perfektně padnou do házečů Chuckit!.

Barva: oranžovo-modrá
Průměr: 6,5 cm
Balení: 2 ks

více informací