Prodlužovací kabel na bubnu 10 m recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Prodlužovací kabel na bubnu 10 m a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Prodlužovací kabel na bubnu 10 m před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Prodlužovací kabel na bubnu 10 m?

Prodlužovací kabel na bubnu 10 m důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Prodlužovací kabel na bubnu 10 m
Kde koupit:
obchody Prodlužovací kabel na bubnu 10 m
Kompletní specifikace:
popis Prodlužovací kabel na bubnu 10 m
Český návod:
návod Prodlužovací kabel na bubnu 10 m

Světelný řetěz vhodný pro vnitřní i venkovní použití – jak na okno či chodbu, tak i na dům či stromek. Osvětlení není výhradně určeno pro dobu Vánoc, ale můžete ho využít i pro osvětlení Vašeho stanu či zahrady během letních měsíců.
LED diody jsou oblíbenou náhradou za klasické žárovky. Oproti klasickým žárovkám LED diody nevyzařují teplo, jsou odolné proti otřesům a můžete díky nim ušetřit téměř až 90% energie, které byste jinak spotřebovali na klasické žárovky. Průměrn životnost LED diody je 2000 hodin svícení (normální žárovka cca 1000 hodin v závislosti na svítivosti).
LED řetěz splňuje německé normy a je na něj vystaven certifikát bezpečnosti GS a splňuje stupeň krytí IP 44 (pro venkovní použití). Bez blikající funkce.   
Technické údaje:

délka světelné části: 5 m
délka… více informací