Hydroxid sodný mikrogranule 1 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hydroxid sodný mikrogranule 1 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hydroxid sodný mikrogranule 1 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hydroxid sodný mikrogranule 1 kg?

Hydroxid sodný mikrogranule 1 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hydroxid sodný mikrogranule 1 kg
Kde koupit:
obchody Hydroxid sodný mikrogranule 1 kg
Kompletní specifikace:
popis Hydroxid sodný mikrogranule 1 kg
Český návod:
návod Hydroxid sodný mikrogranule 1 kg

Hydroxid sodný je chemická základní surovina pro obecně známé použití. Jeho účinnost nejvíce oceníte v sifonech umyvadel, dřezů, van, sprchových koutech, pisoárech, bidetech, toaletách, domovních kanálech a v různých potrubích. Dokonale z nich odstraní vlasy, chlupy, zvířecí srst, nehty, zbytky potravin, tuky, toaletní papír, vatu a také nepříjemné pachy. Mikroperličky se velmi rychle rozpustí a efektivně odstraní usazeniny. Nelze používat na hliníkové potrubí!
Doporučené dávkování: Pro dosažení co nejúčinnějšího efektu doporučujeme vsypat 2-3 vnitřní uzávěry (60-90 g) hydroxidu sodného a zalít 0,5-1l vroucí vody. Necháme působit 30 minut a pak propláchneme. V případě, že aplikace nedosáhne správného efektu, doporučujeme celý postup opakovat. Po každém použití obal pečlivě uzavřete a… více informací