Deramax Auto ultrazvukový plašič kun a hlodavců recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Deramax Auto ultrazvukový plašič kun a hlodavců a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Deramax Auto ultrazvukový plašič kun a hlodavců před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Deramax Auto ultrazvukový plašič kun a hlodavců?

Deramax Auto ultrazvukový plašič kun a hlodavců důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Deramax Auto ultrazvukový plašič kun a hlodavců
Kde koupit:
obchody Deramax Auto ultrazvukový plašič kun a hlodavců
Kompletní specifikace:
popis Deramax Auto ultrazvukový plašič kun a hlodavců
Český návod:
návod Deramax Auto ultrazvukový plašič kun a hlodavců

Špičkový pulzní ultrazvukový odpuzovač‐plašič kun a hlodavců pro automobily, zemědělské stroje, karavany, lodě apod.
Bateriové napájení. Až 2 roky provozu na 1 baterii!

Český výrobek.
více informací

Deramax Cvrček recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Deramax Cvrček a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Deramax Cvrček před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Deramax Cvrček?

Deramax Cvrček důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Deramax Cvrček
Kde koupit:
obchody Deramax Cvrček
Kompletní specifikace:
popis Deramax Cvrček
Český návod:
návod Deramax Cvrček

Nová konstrukce přístroje s dvojitým krytím proti vlhkosti, zajišťuje dokonalou vodotěsnost odpuzovače-plašiče a velmi dlouhou životnost, navíc se nám podařilo zvýšit výkon přístroje při prodloužení životnosti baterií. Nyní vydrží odpuzovač-plašič pracovat s jednou sadou kvalitních alkalických baterií až 1 rok!
Vlasnosti odpuzovače Deramax‐Cvrček:
ELEKTRONICKÝ ODPUZOVAČ-PLAŠIČ KRTKŮ A HRYZCŮ – DERAMAX-CVRČEK si získal oblibu díky své spolehlivosti, účinnosti a nízkým provozním nákladům. Jedná se o ryze Český produkt, který v současné době vyrábíme již ve třetí variantě. Odpuzovač-plašič produkuje zvuk a vibrace na velmi nízké frekvenci, které mají schopnost dobře se šířit zeminou a je natolik nepříjemný pro hlodavce žijící v půdě, že tito brzy opouští prostor chráněný přístrojem.
Čím se… více informací

Deramax-Klasik recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Deramax-Klasik a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Deramax-Klasik před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Deramax-Klasik?

Deramax-Klasik důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Deramax-Klasik
Kde koupit:
obchody Deramax-Klasik
Kompletní specifikace:
popis Deramax-Klasik
Český návod:
návod Deramax-Klasik

Deramax®-Klasik – Ultrazvukový odpuzovač-plašič kun a hlodavců
Kvalitní pulzní ultrazvukový odpuzovač-plašič hlodavců a kun vyráběný v České republice.
Tato verze je již třetí generací tohoto přístroje oblíbeného především díky jeho spolehlivosti a vysoké účinnosti. Nová varianta přináší některá zásadní vylepšení, jako je vyšší odolnost vůči vlhkosti, vyšší výkon a vylepšená charakteristika vyzařování ultrazvukového signálu. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje jeho dlouhodobou životnost a spolehlivost.
Pozn. Deramax-Klasik je bateriová verze odpuzovače. Pokud je v místě plánovaného využití odpuzovače-plašiče k dispozici elektrický proud, pak vždy doporučujeme raději využít… více informací

Deramax Bird recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Deramax Bird a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Deramax Bird před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Deramax Bird?

Deramax Bird důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Deramax Bird
Kde koupit:
obchody Deramax Bird
Kompletní specifikace:
popis Deramax Bird
Český návod:
návod Deramax Bird

Deramax®-Bird – Ultrazvukový odpuzovač-plašič ptáků
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: k přístroji je nutné zakoupit síťový napájecí zdroj (adaptér) CN01 – viz související zboží
Kvalitní ultrazvukový plašič ptáků vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu plašiče holubů, špačků, vrabců, kosů, havranů, vran apod.
Využití odpuzovače-plašiče Deramax-Bird:
Deramax-Bird je určen k využití jako odpuzovač-plašič ptáků. Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro ptáky velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor chráněný plašičem. Generované… více informací

Deramax BAT recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Deramax BAT a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Deramax BAT před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Deramax BAT?

Deramax BAT důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Deramax BAT
Kde koupit:
obchody Deramax BAT
Kompletní specifikace:
popis Deramax BAT
Český návod:
návod Deramax BAT

Deramax®-Bat – Ultrazvukový odpuzovač-plašič netopýrů
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: k přístroji je nutné zakoupit síťový napájecí zdroj (adaptér) CN01 – viz související zboží.
Kvalitní ultrazvukový odpuzovač netopýrů vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu plašiče netopýrů.
Využití odpuzovače-plašiče Deramax-Bat:
Deramax-Bat je určen k využití jako odpuzovač-plašič netopýrů. Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro netopýry velmi nepříjemné, protože působí rušivě a navíc nabourávají jejich echolokační systém, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor… více informací

Deramax Profi ultrazvukový plašič recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Deramax Profi ultrazvukový plašič a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Deramax Profi ultrazvukový plašič před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Deramax Profi ultrazvukový plašič?

Deramax Profi ultrazvukový plašič důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Deramax Profi ultrazvukový plašič
Kde koupit:
obchody Deramax Profi ultrazvukový plašič
Kompletní specifikace:
popis Deramax Profi ultrazvukový plašič
Český návod:
návod Deramax Profi ultrazvukový plašič

Ultrazvukový plašič kun a hlodavců profesionální, bez napájecího zdroje.. Špičkový ultrazvukový odpuzovač vyráběný v České republice. Nejvýkonnější odpuzovač-plašič z řady Deramax. Tato verze je již třetí generací tohoto přístroje oblíbeného především díky jeho spolehlivosti a vysoké účinnosti. Nová varianta přináší některá zásadní vylepšení jako je vyšší odolnost vůči vlhkosti, vyšší výkon a vylepšená charakteristika vyzařování ultrazvukového signálu. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje jeho dlouhodobou životnost a spolehlivost. 
Využití odpuzovače-plašiče Deramax-Profi:
Odpuzovač-plašič Deramax-Profi slouží k ochraně prostoru ve kterém je umístěn před hlodavci a kunami…. více informací

Deramax-Plus recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Deramax-Plus a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Deramax-Plus před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Deramax-Plus?

Deramax-Plus důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Deramax-Plus
Kde koupit:
obchody Deramax-Plus
Kompletní specifikace:
popis Deramax-Plus
Český návod:
návod Deramax-Plus

Ultrazvukový plašič kun a hlodavců, bez napájecího zdroje.. Kvalitní ultrazvukový odpuzovač-plašič hlodavců a kun vyráběný v České republice. Tato verze je již třetí generací tohoto přístroje oblíbeného především díky jeho spolehlivosti a vysoké účinnosti. Nová varianta přináší některá zásadní vylepšení jako je vyšší odolnost vůči vlhkosti, vyšší výkon a vylepšená charakteristika vyzařování ultrazvukového signálu. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje jeho dlouhodobou životnost a spolehlivost. 
Využití odpuzovače-plašiče Deramax-Plus:
Odpuzovač-plašič Deramax-Plus slouží k ochraně prostoru ve kterém je umístěn před hlodavci a kunami. Je tedy možné jej využít jako odpuzovač… více informací

Deramax CN01 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Deramax CN01 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Deramax CN01 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Deramax CN01?

Deramax CN01 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Deramax CN01
Kde koupit:
obchody Deramax CN01
Kompletní specifikace:
popis Deramax CN01
Český návod:
návod Deramax CN01

Deramax-Profi – ultrazvukový odpuzovač – plašič škůdců
Nejvýkonnější ultrazvukový odpuzovač – plašič z naší nabídky a současně jeden z nejvýkonnějších ultrazvukových odpuzovačů – plašičů na trhu.
Odpuzovač – plašič Deramax-Profi je určen k odpuzování drobných škůdců jako jsou myši, potkani, krysy apod. z prostor, ve kterých je odpuzovač – plašič umístěn. Přístroj má velmi dobrou účinnost také proti drobným šelmám jako je kuna a lasička.
Tento odpuzovač – plašič využívá vysoké citlivosti sluchu hlodavců (kun a lasiček) a generuje pro tyto škůdce velmi nepříjemné ultrazvukové signály, s automatickou změnou kmitočtu i výkonu ultrazvuku tak, aby měl přístroj, co nejvyšší účinnost a aby si hlodavci (kuna či lasička) na ultrazvukový signál přístroje nezvykli. Hlodavci (kuna a lasička) jsou tak… více informací

Deramax-Kitty recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Deramax-Kitty a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Deramax-Kitty před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Deramax-Kitty?

Deramax-Kitty důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Deramax-Kitty
Kde koupit:
obchody Deramax-Kitty
Kompletní specifikace:
popis Deramax-Kitty
Český návod:
návod Deramax-Kitty

Deramax®-Kitty – Ultrazvukový odpuzovač-plašič koček a psů
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: k přístroji je nutné zakoupit síťový napájecí zdroj (adaptér)CN01 – viz související zboží. 
Kvalitní ultrazvukový odpuzovač-plašič koček a psů vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu odpuzovače koček a psů. 
Využití odpuzovače-plašiče Deramax-Kitty:
Odpuzovač-plašič Deramax-Kitty je určen k využití jako odpuzovač-plašič koček a psů. Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro kočky a psy velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor chráněný… více informací