Lezecké úchyty (kameny) – plastové, sada 5ks KAXL recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lezecké úchyty (kameny) – plastové, sada 5ks KAXL a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lezecké úchyty (kameny) – plastové, sada 5ks KAXL před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lezecké úchyty (kameny) – plastové, sada 5ks KAXL?

Lezecké úchyty (kameny) – plastové, sada 5ks KAXL důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lezecké úchyty (kameny) – plastové, sada 5ks KAXL
Kde koupit:
obchody Lezecké úchyty (kameny) – plastové, sada 5ks KAXL
Kompletní specifikace:
popis Lezecké úchyty (kameny) – plastové, sada 5ks KAXL
Český návod:
návod Lezecké úchyty (kameny) – plastové, sada 5ks KAXL

Lezecké úchyty (kameny) – plastové, sada 5ks KAXL   
Díky těmto lezeckým úchytům (kamenům) můžete svému dítěti vytvořit z obyčejné stěny ze dřeva nebo jiného materiálu horolezeckou stěnu. Lezení rozvíjí fyzické dovednosti a obratnost dítěte. Úchyty je možné použít ve venkovním i vnitřním prostředí – jsou ideálním doplňkem dětského hřiště.  
Specifikace úchyty jsou vyrobeny z plastu – polyethylenu s vysokou hustotou – HDPE, tvarovaný metodou EBM (lisování s výfukem) snadná montáž pomocí 2 šroubů (průměr M10) na každý úchyt – tímto se zabraňuje případnému protáčení úchytů šrouby pro montáž nejsou součástí balení odolné vůči změně počasí a UV záření výrobek je testován a schválen podle nejnovějších evropských směrnic a nařízení

barevné provedení: mix barev
balení obsahuje: 5ks… více informací