Ratanová zahradní postel ISLAND DEU XXL max hnědá 230cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Ratanová zahradní postel ISLAND DEU XXL max hnědá 230cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ratanová zahradní postel ISLAND DEU XXL max hnědá 230cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ratanová zahradní postel ISLAND DEU XXL max hnědá 230cm?

Ratanová zahradní postel ISLAND DEU XXL max hnědá 230cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ratanová zahradní postel ISLAND DEU XXL max hnědá 230cm
Kde koupit:
obchody Ratanová zahradní postel ISLAND DEU XXL max hnědá 230cm
Kompletní specifikace:
popis Ratanová zahradní postel ISLAND DEU XXL max hnědá 230cm
Český návod:
návod Ratanová zahradní postel ISLAND DEU XXL max hnědá 230cm

Pohodlné lůžko nebo také sedací nábytek. Elegantní vzhled. Polyrattan Island 230 cm hnědá – vč  7cm širokých sedáku – 3x polštáře.  luxus na terase Polyrattan je velmi stabilní, rovnoměrně pletená plastová vlákna, který byl vyvinut speciálně prozahradní nábytek. Snadno se čistí, proti skvrnám-rezistentní. Odnímatelné potahy sedadel 7cm tlusté polštáře jsou voděodpudivé. Odnímatelné potahy mají skrytý zip. Extra vyztužený kovový rám. Díky nastavitelným šroubům stojí i na nerovném povrchu. Skládací stínítko zajišťuje příjemný stín a ochranu před větrem. Dělitelná ležící plocha může být přeměnav mžiku na pohodlné sedáky  s taburetkou. Jednotlivé části  mohou být propojeny spojovacímiháky. Můžete použít jako pohodlnou postel nebo pohovka. Dodáván v jednotlivých segmentech. • Rozměry: kompletní… více informací

Paraván DEU-610 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Paraván DEU-610 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Paraván DEU-610 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Paraván DEU-610?

Paraván DEU-610 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Paraván DEU-610
Kde koupit:
obchody Paraván DEU-610
Kompletní specifikace:
popis Paraván DEU-610
Český návod:
návod Paraván DEU-610

Ideální pro zahradu, balkon nebo v dům ve středomořském stylu variabilně nastavitelný Kovový rám, černým nátěrem samostatně stojící, ideální jako rozdělení prostoru Vynikající stabilní stav všestranný skladování šetří místo Čtyři jednotlivé panely jsou propojeny pomocí speciálních závěsů pro možnost variabilního sestavení. Částilze rozdělit na samostatné panely nebo je mít spojené do jedné stěny. specifikace: Výška 180 cm Šířka 163 cm Hmotnost: 8 kg 100% polyester
více informací

Ratanová postel dvojlůžko 195 x 160 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Ratanová postel dvojlůžko 195 x 160 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ratanová postel dvojlůžko 195 x 160 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ratanová postel dvojlůžko 195 x 160 cm?

Ratanová postel dvojlůžko 195 x 160 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ratanová postel dvojlůžko 195 x 160 cm
Kde koupit:
obchody Ratanová postel dvojlůžko 195 x 160 cm
Kompletní specifikace:
popis Ratanová postel dvojlůžko 195 x 160 cm
Český návod:
návod Ratanová postel dvojlůžko 195 x 160 cm

Lehátko lze v části pro nohy a pro hlavu nastavit do různých poloh díky pružinám. Komfortní, pěnové podložky mají tloušťku 7 cm a jsou připevněny k rámu praktickými poutky. Pěnová podložka je spojena, čímž se zabrání prokluzování vložky.   Přednosti produktu: – vhodné do interiéru i exteriéru – na opalování nebo jako rozkládací pohovka – moderní ratan, nečistoty odpuzující materiál – platové nožičky chrání podlahu před poškrábáním – snadno omyvatelné specifikace: – Rozměry (dx š): 195 x 160; Včetně destiček 38 cm – materiál: polyetylén – plastová vlákna (ratan); 100% polyester – barva: černá; krémová   Rozsah dodávky: Jedna postel (Dvojlůžko) – návod k montáži
více informací

BBQ Smoking Gun recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BBQ Smoking Gun a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BBQ Smoking Gun před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BBQ Smoking Gun?

Udírna má v průměru 38 cm a poskytuje dostatek místa pro profesionální přípravu grilovaných pokrmů. Udírna je vyrobena z 2 mm silného kvalitního plechu, s uzamykatelnými dveřmi pro dokonalé utěsnění při uzení a pro dosažení konstatní teploty. Na plášti jsou umístěny dvě posuvné mřížky sloužící k regulaci přívodu vzduchu. Uvnitř se nachází 5 jednotlivých úrovní pro uzení, 3 tvoří smaltované rošty a dva „talíře“ Masivní 25 cm kola v průměru poskytují potřebnou mobilitu a velký podstavec dodává udírně stabilitu. Plášť je opatřen speciálním tepelným povlakem. Rozměry výrobku: 72.0 x 106.0 x 60,0 cm Hmotnost výrobku: 29,3 kg Rozměry roštů: 3 rošty s průměrem 38 cm Teploměr z nerezové oceli do teploty 425°C Dveře: Uzamykatelné dveře pro optimální utěsnění Materiál tělesa: Ocelový plech… více informací

BBQ Smoking Gun důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BBQ Smoking Gun
Kde koupit:
obchody BBQ Smoking Gun
Kompletní specifikace:
popis BBQ Smoking Gun
Český návod:
návod BBQ Smoking Gun