PVA lepidlo školní balení 500 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu PVA lepidlo školní balení 500 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt PVA lepidlo školní balení 500 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na PVA lepidlo školní balení 500 ml?

PVA lepidlo školní balení 500 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze PVA lepidlo školní balení 500 ml
Kde koupit:
obchody PVA lepidlo školní balení 500 ml
Kompletní specifikace:
popis PVA lepidlo školní balení 500 ml
Český návod:
návod PVA lepidlo školní balení 500 ml

PVA lepidlo na bázi polyvinyl acetátu. Lepidlo je hustší než běžná lepidla na papír a papír se tedy nedeformuje vlivem vlhkosti tolik jako u jiných lepidel. Stačí nanést velmi tenkou vrstvu a výborně drží a rychle schne. Po zaschnutí je průhledné a mírně elastické.
Praktické balení se špičkou. Špičku není třeba stříhat! Otevřete uzávěr a odlepte jisticí fólii. Po použití lepidlo zavřete víčkem; aby nevysychalo. Pokud lepidlo ve špičce zaschne; propíchněte špičku šídlem.
Lepidlo aplikujte na suchý; čistý lepený povrch a slepované části k sobě důkladně přitiskněte. Výborné na mozaiku; papír; dřevo; pěnovku a jiné projekty. Není voděodolné (tj. nevhodné na použití na textil; který by se měl prát).
Výborné při práci s dětmi – snadno se dá umýt i z oděvu mýdlovou vodou. Při zasažení očí; či… více informací