Dokonalá Láska 01S Pro zdravé zuby a dásně Při potížích se slinivkou 30 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dokonalá Láska 01S Pro zdravé zuby a dásně Při potížích se slinivkou 30 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dokonalá Láska 01S Pro zdravé zuby a dásně Při potížích se slinivkou 30 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dokonalá Láska 01S Pro zdravé zuby a dásně Při potížích se slinivkou 30 ml?

Dokonalá Láska 01S Pro zdravé zuby a dásně Při potížích se slinivkou 30 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dokonalá Láska 01S Pro zdravé zuby a dásně Při potížích se slinivkou 30 ml
Kde koupit:
obchody Dokonalá Láska 01S Pro zdravé zuby a dásně Při potížích se slinivkou 30 ml
Kompletní specifikace:
popis Dokonalá Láska 01S Pro zdravé zuby a dásně Při potížích se slinivkou 30 ml
Český návod:
návod Dokonalá Láska 01S Pro zdravé zuby a dásně Při potížích se slinivkou 30 ml

LÁSKA 01S
Pro zdravé zuby a dásně PŘI POTÍŽÍCH SE SLINIVKOU.
Přípravek je určen pro psy s poruchou trávení tuků, sníženou funkcí či jiným onemocněním slinivky a tenkého střeva. U takto citlivých zvířat je také vhodné omezení potravin a potravních doplňků s obsahem tuků jako jsou například ořechy, olejová semena a plody. Pozornost je také nutné věnovat pamlskům, které zvířeti podáváte. 
Trávení tuků je komplexní proces celého organizmu. Jako klíčový orgán je slinivka, která produkuje enzymy, které tuky štěpí. Zánět slinivky břišní je velice nepříjemný a bolestivý stav, který vyžaduje ošetření veterinárního lékaře. Pokud je zánět vážný, je možné trvalé poškození orgánu a doživotní dieta. Pokud si nejste jisti jak Váš pejsek tuky tráví vždy doporučujeme konzultaci a vyšetření u Vašeho… více informací

Dokonalá Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně 30 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dokonalá Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně 30 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dokonalá Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně 30 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dokonalá Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně 30 ml?

Dokonalá Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně 30 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dokonalá Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně 30 ml
Kde koupit:
obchody Dokonalá Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně 30 ml
Kompletní specifikace:
popis Dokonalá Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně 30 ml
Český návod:
návod Dokonalá Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně 30 ml

Veterinární  přípravek pro psy
Složení: lněný olej, řepkový olej, vitamin E, extrakt z grapefruitových semen (grapefruitový extrakt, olivový olej), mandlový olej, esenciální olej – citron, esenciální olej – levandule úzkolistá, esenciální olej – máta kadeřavá, esenciální olej – tymián, esenciální olej – heřmánek modrý, esenciální olej – myrha, esenciální olej – koriandr 
Přípravek je určen pro podpůrnou péči o dásně a zuby. Působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní. Díky účinným látkám a způsobu aplikace dochází ke správnému prokrvování dásní a k celkovému uvolnění zvířete. Přípravek působí fytoncidně a antisepticky, omezuje růst bakterií. Zamezuje tvorbě zubního plaku a tím také omezuje výskyt zubního kamene. Napomáhá odstranění zápachu.
Způsob použití: 
Před použitím vždy… více informací