Drewex Žirafa recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Drewex Žirafa a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Drewex Žirafa před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Drewex Žirafa?

Drewex Žirafa důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Drewex Žirafa
Kde koupit:
obchody Drewex Žirafa
Kompletní specifikace:
popis Drewex Žirafa
Český návod:
návod Drewex Žirafa

Drewex Žirafa
Masívní dřevěná komoda Drewex se třemi objemnými šuplíky. Tato dětská komoda je díky velké přebalovací ploše ideální na přebalování miminka. Díky použití přírodního materiálu působí dětský pokoj útulně. Tento masívní kus nábytku z přírodního materiálu, u kterého byly použity speciální laky pro dětský nábytek, je tím pravým pro stylové vybavení dětského nebo jiného pokoje.  Rozměry: 90x83x48 cm (v/š/h)
více informací

Drewex Malý medvídek a motýlek recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Drewex Malý medvídek a motýlek a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Drewex Malý medvídek a motýlek před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Drewex Malý medvídek a motýlek?

Drewex Malý medvídek a motýlek důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Drewex Malý medvídek a motýlek
Kde koupit:
obchody Drewex Malý medvídek a motýlek
Kompletní specifikace:
popis Drewex Malý medvídek a motýlek
Český návod:
návod Drewex Malý medvídek a motýlek

Stylová komoda Drewex se třemi objemnými šuplíky s obrázkem medvídka a motýlka. Komoda je vybavena sundávacím přebalovacím pultem. Je nenahraditelným pomocníkem při přebalování Vešeho miminka. Rozměry: cca 90x83x48 cm.
více informací