SYMA X5UWPRO recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SYMA X5UWPRO a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SYMA X5UWPRO před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SYMA X5UWPRO?

SYMA X5UWPRO důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SYMA X5UWPRO
Kde koupit:
obchody SYMA X5UWPRO
Kompletní specifikace:
popis SYMA X5UWPRO
Český návod:
návod SYMA X5UWPRO

Dron Syma X5UW, 4CH 2,4 Ghz, s WiFi přenosem videa do telefonu, barometrem a možností létat podle navolené trasy. Ukládání obrazu na SD kartu v kameře dronu.
Kvadrokoptéra X5UW je absolutní novinka od výrobce Syma. Je osazena daleko kvalitnějšími motory a zpracování plastů je daleko pevnější, než u předchozích modelů. Patří rozměrově mezi střední modely a její ovládání je vcelku jednoduché. Je vybavena šestiosým gyroskopem (six-axis gyro), a navíc model díky barometrickému snímači sám drží výšku! S tímto dronem je možné létat nejen v místnosti, ale díky frekvenci 2,4 GHz, která zaručuje dosah signálu zhruba 100 až 150 metrů, s ním lze létat i venku (zvládá i mírný vítr). X5UW je nejen díky elegantně řešené ochraně vrtulí strojem velmi odolným a vhodným i pro začátečníky. Jeho asi největším… více informací

DJI Spark Fly More Combo, Sky Blue – DJIS0201C recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DJI Spark Fly More Combo, Sky Blue – DJIS0201C a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DJI Spark Fly More Combo, Sky Blue – DJIS0201C před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DJI Spark Fly More Combo, Sky Blue – DJIS0201C?

DJI Spark Fly More Combo, Sky Blue – DJIS0201C důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DJI Spark Fly More Combo, Sky Blue – DJIS0201C
Kde koupit:
obchody DJI Spark Fly More Combo, Sky Blue – DJIS0201C
Kompletní specifikace:
popis DJI Spark Fly More Combo, Sky Blue – DJIS0201C
Český návod:
návod DJI Spark Fly More Combo, Sky Blue – DJIS0201C

Má vše dobře známe funkce DJI, které vám dovolí zachytit okamžik kdykoliv chcete. Možnost inteligentního řízení letu, mechanický závěs a kamera s rozlišením FHD a 12MPx s neuvěřitelnou kvalitou obrazu vám umožňují posouvat hranice vaší kreativity. Ovládání pomocí mobilního telefonu, vysílačem, nebo gesty.
ZACHYŤTE OKAMŽIK
Toto je Spark, miniaturní dron se všemi dobře známými funkcemi DJI, které vám dovolí zachytit okamžik kdykoliv chcete. Možnost inteligentního řízení letu, mechanický závěs a kamera s neuvěřitelnou kvalitou obrazu vám umožňují posouvat hranice vaší kreativity.
Rychlý vzlet
Díky funkci FaceAware může Spark vzlétnout z vaší dlaně tak, že rozezná vaší tvář. Vzlétne a visí tak během několika vteřin po zapnutí.
Jednoduché ovládání
Pořizujte úžasné letecké fotografie pouze… více informací

SYMA X5HW recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SYMA X5HW a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SYMA X5HW před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SYMA X5HW?

SYMA X5HW důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SYMA X5HW
Kde koupit:
obchody SYMA X5HW
Kompletní specifikace:
popis SYMA X5HW
Český návod:
návod SYMA X5HW

Kvadrokoptéra X5HW patří rozměrově mezi střední modely a její ovládání je vcelku jednoduché, je vybavena šestiosým gyroskopem (six-axis gyro) a navíc model díky barometrickému snímači sám drží výšku!. Je možné s ní létat nejen v místnosti, ale díky frekvenci 2,4 GHz, která zaručuje dosah signálu zhruba 100 až 150 metrů, lze s ní létat i venku (zvládá i mírný vítr). X5HW je nejen díky elegantně řešené ochraně vrtulí strojem velmi odolným a vhodným i pro začátečníky. Jejím asi největším plusem je kamera (2 Mpx) schopna natáčet video a zaznamenávat fotografie a také barometrický snímač který drží automaticky letovou hladinu modelu a díky němu je létání ještě snadnější. 
Jedná se o čtyřkanálový model, je možno s ním tedy létat nejen dopředu, dozadu a do stran ale také do boku. Model je… více informací

DJI Mavic Pro Combo Drone – DJIM0250C recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DJI Mavic Pro Combo Drone – DJIM0250C a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DJI Mavic Pro Combo Drone – DJIM0250C před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DJI Mavic Pro Combo Drone – DJIM0250C?

DJI Mavic Pro Combo Drone – DJIM0250C důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DJI Mavic Pro Combo Drone – DJIM0250C
Kde koupit:
obchody DJI Mavic Pro Combo Drone – DJIM0250C
Kompletní specifikace:
popis DJI Mavic Pro Combo Drone – DJIM0250C
Český návod:
návod DJI Mavic Pro Combo Drone – DJIM0250C

Kompaktní schránka uchovává vysoce komplexní technologii, která z Mavic Pro dělá doposud nejsofistikovanější létající kameru DJI. 24 výkonných výpočetních jader, zcela nový systém pro přenos s dosahem až 7 km, 5 optických senzorů a 4K kamera s tříosým stabilizovaným závěsem čekají na váš povel, stačí stisknout tlačítko nebo poklepat na displej.  
DJI Mavic Pro je malý, přesto výkonný dron, díky kterému se z oblohy stává plátno vaší kreativity, snadno a bez starostí, a pomáhá vám z každého momentu vytvořit moment letecký. Kompaktní schránka uchovává vysoce komplexní technologii, která z Mavic Pro dělá doposud nejsofistikovanější létající kameru DJI. 24 výkonných výpočetních jader, zcela nový systém pro přenos s dosahem až 7 km, 5 optických senzorů a 4K kamera s tříosým stabilizovaným… více informací

Xiro Xplorer – moderní dron s GPS – RC_47583 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Xiro Xplorer – moderní dron s GPS – RC_47583 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Xiro Xplorer – moderní dron s GPS – RC_47583 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Xiro Xplorer – moderní dron s GPS – RC_47583?

Xiro Xplorer – moderní dron s GPS – RC_47583 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Xiro Xplorer – moderní dron s GPS – RC_47583
Kde koupit:
obchody Xiro Xplorer – moderní dron s GPS – RC_47583
Kompletní specifikace:
popis Xiro Xplorer – moderní dron s GPS – RC_47583
Český návod:
návod Xiro Xplorer – moderní dron s GPS – RC_47583

Xiro Xplorer, Kompaktni dron s iovativnim modularni resenim, bezdratovy prenos obrazu, technologie aktivni/automaticke stabilizace, funkce inteligentniho zaznamu, pokrocily letovy ovladac se zabudovanym GPS prijimacem  
Klicove vlastnosti:
Vestaveny GPS modul
Zabudovane zarizeni FPV na rozsireni dosahu WiFi signalu
Pokrocily stabilizacni system a presnost rizeni letu
Az25 minut letu
Telemetricke udaje v realnem case, zobrazovane na displeji
Funkce navratu a pristani jednim tlacitkem
Zasouvatelny vicepolohovy drzak na smartphone na vyzadani      
Bezdratovy prenos obrazu
Se zabudovanym systemem bezdratoveho prenosu videa muze pilot monitorovat let a mobilnim telefonem ovladat kameru behem letu. Dale zobrazovat letove udaje, jako napriklad pozici ve vzduchu a stav akumulatoru.  
Inteligentni… více informací

DJI – Mavic Air FLY MORE COMBO (Flame Red) – DJIM0254CR recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DJI – Mavic Air FLY MORE COMBO (Flame Red) – DJIM0254CR a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DJI – Mavic Air FLY MORE COMBO (Flame Red) – DJIM0254CR před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DJI – Mavic Air FLY MORE COMBO (Flame Red) – DJIM0254CR?

DJI – Mavic Air FLY MORE COMBO (Flame Red) – DJIM0254CR důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DJI – Mavic Air FLY MORE COMBO (Flame Red) – DJIM0254CR
Kde koupit:
obchody DJI – Mavic Air FLY MORE COMBO (Flame Red) – DJIM0254CR
Kompletní specifikace:
popis DJI – Mavic Air FLY MORE COMBO (Flame Red) – DJIM0254CR
Český návod:
návod DJI – Mavic Air FLY MORE COMBO (Flame Red) – DJIM0254CR

Malý skládací dron DJI Mavic Air Fly More Combo je vybavený 4K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizátoru, výkonným senzorovým systémem FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minut. Lze ho ovládat pomocí vysílače, mobilního telefonu nebo pomocí gest. U modelu jsou novinky typu Slow-Motion Video v rozlišení 1080p/120fps, HDR foto, 32MPx panorama foto. Dron je vybaven 8GB interní pamětí a podporuje Micro SD karty do velikosti 128Gb. Maximální rychlost 68,4 km/h. Vylepšený přenos videa.
více informací

DJI Mavic Pro Platinum – DJIM0252 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DJI Mavic Pro Platinum – DJIM0252 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DJI Mavic Pro Platinum – DJIM0252 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DJI Mavic Pro Platinum – DJIM0252?

DJI Mavic Pro Platinum – DJIM0252 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DJI Mavic Pro Platinum – DJIM0252
Kde koupit:
obchody DJI Mavic Pro Platinum – DJIM0252
Kompletní specifikace:
popis DJI Mavic Pro Platinum – DJIM0252
Český návod:
návod DJI Mavic Pro Platinum – DJIM0252

DJI Mavic Pro Platinum je malý, přesto výkonný dron s novým pohonným systémem, díky kterému se z oblohy stává plátno vaší kreativity, snadno a bez starostí, a pomáhá vám z každého momentu vytvořit moment letecký. Kompaktní schránka uchovává vysoce komplexní technologii, která z Mavic Pro Platinum dělá doposud nejsofistikovanější létající kameru DJI. 24 výkonných výpočetních jader, zcela nový systém pro přenos s dosahem až 7 km, 5 optických senzorů a 4K kamera s tříosým stabilizovaným závěsem čekají na váš povel, stačí stisknout tlačítko nebo poklepat na displej.
Verze Platinum je vybavena zcela novými vrtulemi, které snižují hluk až o 60% (4dB) a zároveň s novými regulátory zvyšují letový čas až na 30 minut.    
VÝKONNÝ
Létejte ještě dál
Uvnitř ovladače Mavic, který se vejde do kapsy, se… více informací

SYMA X54HW recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SYMA X54HW a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SYMA X54HW před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SYMA X54HW?

SYMA X54HW důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SYMA X54HW
Kde koupit:
obchody SYMA X54HW
Kompletní specifikace:
popis SYMA X54HW
Český návod:
návod SYMA X54HW

Kvadrokoptéra X54HW je absolutní novinka od výrobce Syma. Je osazena daleko kvalitnějšími motory a zpracování plastů je daleko pevnější než u předchozích modelů. Patří rozměrově mezi střední modely a její ovládání je vcelku jednoduché, je vybavena šestiosým gyroskopem (six-axis gyro) a navíc model díky barometrickému snímači sám drží výšku!. Je možné s ní létat nejen v místnosti, ale díky frekvenci 2,4 GHz, která zaručuje dosah signálu zhruba 100 až 150 metrů, lze s ní létat i venku (zvládá i mírný vítr). X54HW je nejen díky elegantně řešené ochraně vrtulí strojem velmi odolným a vhodným i pro začátečníky. Jejím asi největším plusem je kamera (2 Mpx) schopna natáčet video a zaznamenávat fotografie, které si pomocí wifi spojení přenášíte přímo do tabletu, nebo telefonu. Je také vybaven… více informací

Parrot Hydrofoil Drone New Z – PF723404AA recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Parrot Hydrofoil Drone New Z – PF723404AA a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Parrot Hydrofoil Drone New Z – PF723404AA před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Parrot Hydrofoil Drone New Z – PF723404AA?

Parrot Hydrofoil Drone New Z – PF723404AA důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Parrot Hydrofoil Drone New Z – PF723404AA
Kde koupit:
obchody Parrot Hydrofoil Drone New Z – PF723404AA
Kompletní specifikace:
popis Parrot Hydrofoil Drone New Z – PF723404AA
Český návod:
návod Parrot Hydrofoil Drone New Z – PF723404AA

Křídlová loď poháněná pomocí mini dronu. Ovládání pomocí aplikace FreeFlight 3 přes smarphone nebo tablet. Mini drone má zabudované Bluetooth s maximální vzdáleností až 20 m. Maximální možná rychlost až 10 km/h. Výdrž plavby na nabitou baterii max 25 min. Mini drone ke křídlové lodi je součástí balení.
více informací

SYMA X5UW recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SYMA X5UW a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SYMA X5UW před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SYMA X5UW?

SYMA X5UW důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SYMA X5UW
Kde koupit:
obchody SYMA X5UW
Kompletní specifikace:
popis SYMA X5UW
Český návod:
návod SYMA X5UW

Kvadrokoptéra X5UW je absolutní novinka od výrobce Syma. Je osazena daleko kvalitnějšími motory a zpracování plastů je daleko pevnější než u předchozích modelů. Patří rozměrově mezi střední modely a její ovládání je vcelku jednoduché, je vybavena šestiosým gyroskopem (six-axis gyro) a navíc model díky barometrickému snímači sám drží výšku! Je možné s ní létat nejen v místnosti, ale díky frekvenci 2,4 GHz, která zaručuje dosah signálu zhruba 100 až 150 metrů, lze s ní létat i venku (zvládá i mírný vítr). X5UW je nejen díky elegantně řešené ochraně vrtulí strojem velmi odolným a vhodným i pro začátečníky. Jejím asi největším plusem je kamera HD kamera se záznamem na SD karu přímo v kameře. Kamera je schopna natáčet video a zaznamenávat fotografie, které si pomocí wifi spojení přenášíte přímo… více informací