Dune HD Solo 4K recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dune HD Solo 4K a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dune HD Solo 4K před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dune HD Solo 4K?

Dune HD Solo 4K důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dune HD Solo 4K
Kde koupit:
obchody Dune HD Solo 4K
Kompletní specifikace:
popis Dune HD Solo 4K
Český návod:
návod Dune HD Solo 4K

 
Doporučujeme: nejlepší multimediální centrum v dané cenové kategorii, který umí přehrát všechny video/audio formáty (DSD, DSF, flac, 4K, MKV, MP4 aj.)   Dune HD Solo 4K – je univerzálním řešením pro přehrávání 4K a FullHD videa, vysoce kvalitního audia, IPTV (jen v některých zemích) či VOD obsahu a také digitálního TV vysílání. Podporuje většinu současných audio i video formátů, včetně moderního HEVC video kodeku s podporou pro 1 bilión barev (barevné kódování s 10-bit hloubkou barev), 3D video standardy jako MVC, SBS i TnB a audiofilské HD audio s rozlišením až 24-bit /192 KHz, Přístroj je vybaven T2 tunerem, dvěma USB terminály, vnitřním slotem pro 2.5” SATA HDD, Ethernetovým portem i WiFi.
Hlavní funkce:

Nejnovější procesor: Čip Sigma Designs SMP8758 patří mezi procesory do… více informací

Dune HD Pro 4K recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dune HD Pro 4K a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dune HD Pro 4K před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dune HD Pro 4K?

Dune HD Pro 4K důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dune HD Pro 4K
Kde koupit:
obchody Dune HD Pro 4K
Kompletní specifikace:
popis Dune HD Pro 4K
Český návod:
návod Dune HD Pro 4K

     Dune HD Pro 4K je kompaktní síťový multimediální přehrávač poslední generace. Podporuje nejnovější video standardy (4Kp60, HDR, BT.2020, HDMI 2.0a) a to vše v přívětivém uživatelském prostředí v češtině. Osvědčené Dune HD grafické rozhraní nyní pracuje souběžně s Android OS, takže v jednom přístroji jsou sloučeny výhody klasických, na systému Linux založených Dune HD přehrávačů a výhody Android Smart TV boxů. „Na trhu nenaleznete lepší multimediální centrum v poměru výkon/cena než produkty značky DUNE. Zvládají přehrát prakticky jakýkoli AV formát s max. možnostmi nastavení. Od 4K60 mkv s Dolby Atmos po DSD.“ – Ing. Procházka Petr, PPHiFi
Hlavní výhody:

Podpora souborů: streamer umí přehrávat veškere hudební a video soubory (mkv, m2TS, avi, mp4, mp3…). Jako jediné multimediální… více informací