Duux Twist recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: Duux Twist a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Duux Twist před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Duux Twist

Duux Twist důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Duux Twist
Kde koupit:
obchody Duux Twist
Kompletní specifikace:
popisDuux Twist
Český návod:
návod Duux Twist

Duux Sphere DUAH04 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Duux Sphere DUAH04 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Duux Sphere DUAH04 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Duux Sphere DUAH04?

Duux Sphere DUAH04 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Duux Sphere DUAH04
Kde koupit:
obchody Duux Sphere DUAH04
Kompletní specifikace:
popis Duux Sphere DUAH04
Český návod:
návod Duux Sphere DUAH04

Duux Sphere White

* Osobní čistička vzduchu Duux Sphere White je ideální pro menší prostory a může s vámi cestovat z místnosti do místnosi. Funguje také jako odpařovač pro esenciální oleje. Vestavěný ionizátor uvolňuje negativní ionty do vzduchu, aby zachytil drobné částice a nasál je do HEPA filtru, čímž produkuje čistý vzduch.
Kompaktní a elegantní

* Udržujte své osobní prostředí čisté a šetřete místo stylově – o tom je přístroj Sphere. Tato kompaktní, elegantní čistička vzduchu je ideální pro menší prostory a může s vámi cestovat z místnosti do místnosti.
Aromaterapie

* Funguje také jako odpařovač pro esenciální oleje! Stačí přidat pár kapek aromatického olejíčku do speciální nádržky a vychutnat si uvolňující vůni po celé místnosti.
Dvouvrstvý filtr

* Vestavěný… více informací

Duux Tag recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Duux Tag a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Duux Tag před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Duux Tag?

Duux Tag důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Duux Tag
Kde koupit:
obchody Duux Tag
Kompletní specifikace:
popis Duux Tag
Český návod:
návod Duux Tag

Dopřejte si maximálně kvalitní vzduch, i když máte zapnuté topení. Přístroj Tag vypouští studenou páru do místnosti a pomáhá tak obnovit vlhkost na požadovanou úroveň.
Tichý a energeticky úsporný
Tag je velice tichý, jelikož je pára tvořena ultrazvukovými vibracemi, které jsou pro člověka neslyšitelné. Další výhodou ultrazvukové technologie je energetická úspora. Využívá až o 80 % méně energie než tradiční odpařovací zvlhčovače.
Přitažlivý design
Pára se nejlépe vstřebá do okolního vzduchu, když přístroj umístíte na stůl nebo na skříňku. A proto má Tag atraktivní design. Stylové dřevo-laminované nožičky, kulatý tvar a kožené poutko mu dávají čistý, moderní a robustní vzhled. Tak proč mu neudělat hezké a prominentní místo ve vašem obývacím pokoji?
Maximálně bezpečný
Ultrazvuková technologie… více informací