ECOZZ nákupní taška Silver collection Francien´s Cat recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ECOZZ nákupní taška Silver collection Francien´s Cat a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ECOZZ nákupní taška Silver collection Francien´s Cat před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ECOZZ nákupní taška Silver collection Francien´s Cat?

ECOZZ nákupní taška Silver collection Francien´s Cat důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ECOZZ nákupní taška Silver collection Francien´s Cat
Kde koupit:
obchody ECOZZ nákupní taška Silver collection Francien´s Cat
Kompletní specifikace:
popis ECOZZ nákupní taška Silver collection Francien´s Cat
Český návod:
návod ECOZZ nákupní taška Silver collection Francien´s Cat

S taškou od české firmy Ecozz se vám už nikdy neprotrhne jednorázová igelitka s nákupem. Je to krásný a praktický každodenní pomocník. Unese 20 kg, můžete jí zapnout na zip a když jí nepotřebujete, tak ji snadno složíte do elegantní ruličky a dáte třeba do kapsy. Skvělé je na ní i to, že je vyrobená z recyklovaných PET lahví. Je pratelná, velmi pevná, perfektně vyrobená a barvy vám nikdy nevyblednou. Moti na tašce pochází z dílny nizozemské ilustrátorky Francien van Westering, která se proslavila svými kresbami koček. Ecozz je českou společností, která se zaměřuje na vývoj a výrobu opakovaně použitelných nákupních tašek z ekologického materiálu rPET. Spolupracují s předními českými designéry, aby svým produktům vtiskli unikátní vzhled.
více informací