Effol Bremsen Blocker + 500 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Effol Bremsen Blocker + 500 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Effol Bremsen Blocker + 500 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Effol Bremsen Blocker + 500 ml?

Effol Bremsen Blocker + 500 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Effol Bremsen Blocker + 500 ml
Kde koupit:
obchody Effol Bremsen Blocker + 500 ml
Kompletní specifikace:
popis Effol Bremsen Blocker + 500 ml
Český návod:
návod Effol Bremsen Blocker + 500 ml

Repelent pro koně. Přípravek byl vyvinutý ve spolupráci se Švýcarským tropickým institutem pro vytvoření optimální ochrany před neodbytným hmyzem – ovádi a muchničky. Vyhněte se kontaktu s očima, sliznicemi a s otevřenými ranami. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Toxický pro ryby. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Obsah/nádobu odstraňte odevzdáním do sběrny nebezpečných odpadů. Balení 750ml a ekonomické náhradní balení 2500ml.
více informací

Effol Med BronchoCare 150ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Effol Med BronchoCare 150ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Effol Med BronchoCare 150ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Effol Med BronchoCare 150ml?

Effol Med BronchoCare 150ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Effol Med BronchoCare 150ml
Kde koupit:
obchody Effol Med BronchoCare 150ml
Kompletní specifikace:
popis Effol Med BronchoCare 150ml
Český návod:
návod Effol Med BronchoCare 150ml

Velmi efektivní bylinný balzám. Natřete koni jemně do nozder na sliznici, směs éterických olejů poskytne koni inhalaci a zkvalitní tak jeho dýchání. Mast jemně a účinně pečuje o pokožku v nozdrách, která bývá podrážděná. Mast vytvoří ochrannou folii, která dokáže chránit před vnějšími vlivy, působí jako druhá kůže. BronchoCare mast udržuje kůži v okolí nozder vláčnou a pomáhá uzdravovat. Neobsahuje žádná barviva a je odolný proti vodě a hlenu. Dermatologicky testováno. Balení 150ml.
více informací