EKO-CONTAINER Plastový sud 120 l s víkem, na pevné látky recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu EKO-CONTAINER Plastový sud 120 l s víkem, na pevné látky a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt EKO-CONTAINER Plastový sud 120 l s víkem, na pevné látky před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na EKO-CONTAINER Plastový sud 120 l s víkem, na pevné látky?

EKO-CONTAINER Plastový sud 120 l s víkem, na pevné látky důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze EKO-CONTAINER Plastový sud 120 l s víkem, na pevné látky
Kde koupit:
obchody EKO-CONTAINER Plastový sud 120 l s víkem, na pevné látky
Kompletní specifikace:
popis EKO-CONTAINER Plastový sud 120 l s víkem, na pevné látky
Český návod:
návod EKO-CONTAINER Plastový sud 120 l s víkem, na pevné látky

Plastový sud 120 l s víkem, na pevné látky Plastový sud na pevné látky o objemu 120 litrů je vyroben vyfukovací metodou z vysokomolekulárního polyethylenu (HDPE). Sud má UN homologaci – UN 1H2. Plastové sudy o objemu 30-220 litrů jsou vyrobeny vyfukovací metodou z vysokomolekulárního polyethylenu (HDPE).Sudy mají UN homologaci – UN 1H1, která garantuje vhodnost těchto obalů pro přepravu kapalných nebezpečných látek obalové skupiny I, II a III. Normalizované ISO rozměry maximalizují využití prostoru při přepravě. průměr plnícího otvoru 325 mm materiál – vysokomolekulární PE (HDPE) optimální tvar pro efektivní stohování i paletizaci UN homologace, hygienický atest barva – modrá odnimatelné víko s pákovým uzávěrem (umožňujícím zaplombování obalů)
více informací