EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 3×6 BÍLY recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 3×6 BÍLY a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 3×6 BÍLY před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 3×6 BÍLY?

EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 3×6 BÍLY důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 3×6 BÍLY
Kde koupit:
obchody EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 3×6 BÍLY
Kompletní specifikace:
popis EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 3×6 BÍLY
Český návod:
návod EKSPAND Nůžkový stan STANDARD 3×6 BÍLY

DOPRAVA ZDARMA
Nůžkové rýchloskladacie stany jsou ideální volbou pokud se organizuje nějaké akce venku. Ať už se jedná o rodinnou oslavu, sportovní událost, cateringové posezení, trhy, kulturní slavnosti, výstavní a promo akce atd. Ve zkratce ho využijete stále, pokud se budete chtít ukrýt před sluncem, deštěm, nebo Vám poslouží jako prodejní stánek.
Konstrukce stanu je ocelová a je složená z více částí, které jsou spojeny šroubovacím spojem. Střecha stanu je 100% nepromokavá a je tvořena z polyesteru, který je ze spodní strany kompletně pogumovaný a tak zajišťuje voděodolnost. Balení stanu obsahuje 3 plné stěny, které jsou nepromokavé a spojují se se střešní plachtou pomocí suchého zipu. Také suchý zip se nachází také na bočních stranách a tím pádem se dá ze tří stran vyvarovat větru na… více informací