Eliott mast na kopyta vavřín 900 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Eliott mast na kopyta vavřín 900 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Eliott mast na kopyta vavřín 900 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Eliott mast na kopyta vavřín 900 ml?

Eliott mast na kopyta vavřín 900 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Eliott mast na kopyta vavřín 900 ml
Kde koupit:
obchody Eliott mast na kopyta vavřín 900 ml
Kompletní specifikace:
popis Eliott mast na kopyta vavřín 900 ml
Český návod:
návod Eliott mast na kopyta vavřín 900 ml

Bylinná regenerační mast na kopyta s vavřínovým olejem Eliott®
Regenerační bylinná kopytní mast podporuje optimální růst kopyta a jeho elastičnost. Přírodní látky působí do hloubky rohoviny. Díky vysokému podílu vavřínového oleje a panthenolu mast více s Bylinná regenerační mast na kopyta s vavřínovým olejem Eliott®
Regenerační bylinná kopytní mast podporuje optimální růst kopyta a jeho elastičnost. Přírodní látky působí do hloubky rohoviny. Díky vysokému podílu vavřínového oleje a panthenolu mast více stimuluje rohovinu kopyta k růstu. Je vhodná nejen na běžné ošetření zdravých kopyt, ale rovněž na kopyta drobivá, vylamující se, suchá a pomalu rostoucí.

Způsob použití: Mast se nanáší na předem očištěné kopyto a vtírá se kartáčkem, případně rukou. Ošetření se provádí 1x denně.
více informací